VÝZVA LIDEM TOHOTO STÁTU

Pátek v 3:51 | JameSmacik |  Bajaja07

říjen 10, 2018
Pokud chceme tuhle společnost napravit, je třeba říkat pravdu. A to znamená označovat věci správnými termíny, neskrývat nepříjemné skutečnosti za balast eufemismů. O tom, co sdělujeme, musí rozhodovat věcná správnost, a nikoli politická korektnost, jemnocit či osobní ambice. (V. Vondružka)

Cikáni a ti různí "vlezdoprdelkové s korektním náhledem Bruselských přisluhovačů" nebudou pana prezidenta Zemana volit jenom proto, že si dovolil říci nepříjemnou pravdu všem do očí. Není pravda cikáni, že jste hlupáci. Jste až moc vychytralí. To, že jste chytřejší než většina Čechů dokazuje i ta statistika čísel. Vyždímat z pracujících každý rok 24 miliard plus mnoho dalších miliard, polovzdělaným lidem, není jenom tak.

To, že cikáni lžou a nečtou statistiky ČSŮ, to chápu, ale že se k nim přidávají i takový "Bořivojové" jako je Topolánek, Dienstbier, Kalousek, Kocáb, herdek Herrman, a útlocitná paní Němcová, tak to nechápu. Je naprosto neuvěřitelné, kde se v nich bere ta odvaha takto lhát. Navíc na to jsou snad i zákony, mimo toho všeobecného, že: Lhát se nemá.

Celý slušný národ by se měl postavit za pana presidenta a už jednou udělat přítrž těmto vědomým lžím. Ve všech městech by se poctivý lidé měli zvednout v mohutnou vlnu odporu proti lžím cikánů a ukázat pěst všem těm lhářům, zrádcům národa, pana presidenta a nakonec i jich samých. Zorganizovat největší demonstrace ve všech městech, pozavírat všechny lživé pomlouvače pana presidenta. Všichni tihle pomlouvači presidenta si žijí nezřízeně vysoko nad lidem, lžou, a nic pozitivního nedělají pro národ. Musíme se přeci vymanit z područí nekonečných žvanilů, lichvářů a hajzlů, kteří už před padesáti lety neměli vládnout hrdému lidu. Jestliže se lid neosvobodí od těchto lživých slouhů a idiotských ponížených lokajů, no tak to prosím si nezaslouží být svobodní.

Právě to mě vede k tomu že ohleduplnost k blbcům debilům nevede nikam než do pekel. Minimálně ty výše jmenovaní spolu se Šafrem, Bakalou, Štětinou by se měli zodpovídat za lživé farizejství. Nechávat je na svobodě a nechat je debilně žvanit jenom dezinformuje slušné lidi. Pomluvy lidově zvoleného prezidenta nejen uráží jeho, ale uráží tvrdě i mě.

Romeo kampaň tvrdí a chce dokazovat, že někteří cikáni také pracují. Je to pravdivé a zcela v souladu, co říká pan president. On neříká, že nikdo z vás nepracuje. On jenom opakuje ČSŮ, že vás pracuje tak pouze 10 procent. Matičko skákavá - poserte se!!! On říká, že pouze 85 procent práce schopných se živí z práce českých dělníků! No to se zase můžu posrat já!!

SOUHLASÍM NAPROSTO S ROMEOU, že tyto žvásty,

polopravdy a lži zasluhují větší pozornost.

Je naprosto na Romey dokázat, že vás dospělých pracuje třeba třicet procent, že nekradete, že masově nepodvádíte, že neprovádíte nájezdy na státní kasu, že nevybydlujete svěřené vám domy a apartmá, že je vás ve vězení jenom tolik v souladu s vaším počtem v národě. (A to vám přitom prochází věci, které vašemu hloupému Českému kolegovi neprojdou). Že si tedy ČSŮ a vláda vymýšlí.

Jestliže část pracujících cikánů říká, že oni pracují a posílají Romey fotky, tak vědci z Romey by se toho měli chytit a skutečně dokumentovat, že vás pracuje víc než co říká ČSŮ. Měli by shromáždit dokumenty, že vás v produktivním věku pracuje aspoň dvacet procent a víc. Ovšem nikoliv: …že jedna paní povídala, ale pěkně a spolehlivě to zdokumentovat k určitému datu.
AT SE CHYTNE ČSŮ A PAN PREZIDENT ZA NOS!

Aby se nešvindlovalo, jak je tak u nás zvykem, tak dobře preventovat podfuky. V tomto ohledu by právní komora snad byla schopná něco splácat.

Ovšem taková kampaň by neměla být bezzubá, ale každému fiškuntálkovy padělateli a lháři zajistit, že si zabalí kufry a odejde do země, kde má kořeny. To by se mělo všem dopředu oznámit, aby zase nějaký Čehůn nešvindloval.

Protože musíme brát ohledy na sjednocení rodin, jak neustále tvrdí jemnocitná paní Němcová a několik podobných, musí se celá rodina na vlastní náklady, vystěhovat s viníkem. Ne to jenom okecávat, že onen je negramotný, a že to tak nemyslel. (No tak už to nedělejte). Postih musí být úměrný nebezpečnosti pro lid. To jenom Bruselští si mohou zase dovolit být jemnocitní, mýlit se, a žvanit.

Není jiné cesty než konečně přesně a přísně naplňovat literu zákona.

jestliže se Cikánům a některým politikům tady nelíbí, tož ať odejdou někam jinam, kde jim budou lenost a lživé jednání tolerovat. Třeba takový Brusel se o ně postará ještě lépe. Tak neotravujte dělníky české národnosti a šup do Bruselu.

Ovšem - JE UTOPIE MYSLET SI, ŽE ROMEA A HRSTKA POLITICKY KOREKTNÍCH LHÁŘŮ, TO UDĚLÁ když je k tomu lid nedotlačí. Takže všechny unie, dělníci, závody, křesťané, městské a vládní zastupitelstvo, měšťané, zemědělci, hrdí a slušní individualisté, včetně hasičů, učitelů, sportovců a lékařských útvarů s chutí do práce. Skutečně se odlehčí především vám.


NO TO ALE ZÁLEŽÍ NA KAŽDÉM Z VÁS.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama