LÉTA O LETECH. V LÉTĚ 2018. ACH JO

30. března 2018 v 1:57 |  Bajaja07


a především ministři a vladaři. Jako by neměli na práci nic jiného než dvacet let se dohadovat. Ovšem to je jejich, kecat, žvatlat, hádat se do úmoru v potu tváře. Ve jménu tzv. demokracie a svobody projevu. Ovšem když to není podle jejich gusta, tak okamžite hnát před soud, zavřít, umlčet, zadupad do země. Že ano, kavárenská sluníčková sebranko. Včetně soudruhů z Romey a lačných, ziskově hrabivích, neziskovek. Pan Herman je nekulturní ministr kultury a rozhazuje miliardy tax poplatníků, stejně jako "kulturní" exministr Kocáb který se kulturně vyžíval s Lajlou, a tax poplatníky to stálo snad i miliardy taky.

Pana Kocába, kavárenští a sluníčkáře mám děsně rád. Toho pána bych opravdu nejraději sežral. Jeho neomezená hloupost přímo kapá ze stránek, které sviní svými hloupými vývody. Já nevím, proč to dělá, ale odhaluje tím nitro zabedněnce, hlupáka, nebo jen naprostého lháře? Nebo skutečně je tak nevzdělaný? Hloupý, až přiblblý? Daleko lépe by udělal, kdyby zůstal u kytary a zpívání. Strčili ho tam do křesla ministra kultury, ale měli ho strčit do elektrického. Průser se za ním od té doby táhnul jeden za druhým, a ještě si namastil svoji kapsu.

Naprosto souhlasím s paní Procházkovou, že by se měli debilové, blbci, idioti nazývat pravými jmény, a ne je skovávat za kouřovou clonou "ohleduplnosti." ...Jako třeba Herrnanové, Kocábové, Romové. Souhlasím s ní, že dost často mnoho idiotních občanů rozhoduje o naprosto důležitých věcech, které bezprostředně ovlivňuje nás.

Já se to tedy panu Kocábovi a spol. pokusím vysvětlit, ale nejsem si jistý, jestli házím perly sviním.
Jak se lidově říká. Doporučuji mu tedy, aby si pozorně a nezaujatě prostudoval materiály od pana M. Kollera, J. Kellera, M. Macka, V.Macíka, Gaudina, Olšera, Kristlika, Sládka, Vandase, Zemana, Macha, a mnoha jiných, jež se zajímají o kauzu Lety a její vznik soudruhy Romy, kteří ještě mají málo, a chtěli by daleko víc pumpnout docilní Čehůny, kteří si nechají líbit kdejakou nespravedlnost. Oni nemají tolik volného času jako cikáni a musí vydělávat na chléb jejich vezdejší, a většinou jim můžou být cikáni jaksi ukradení. To je ovšem jejich obrovská chyba, právě k jejich škodě.
------Vy pane Kocábe byste měl přečíst všechno co píše pan Okamura na subjekt cikáni aby jste se pořád tak děsně neblamoval jako školáček blbeček. Možná byste i zjistil, že on je daleko diplomatičtější než třeba pan Koller, Macek a další, kteří se s tím nemažou. Jestliže ještě máte ounci objektivity musel byste mu i vy sám dát za pravdu. Vy pane Kocábe jdete vědomě proti českému lidu, spolu s několika stovkami vyčuraných "pravdoláskařů," čistě proto, abyste si nahrabali prašulky a jakési body. Nakonec vám i ti cikáni dají přes hubu, stejně jako už něžná Lajla. Jestliže se vás Češi nemůžou jinak zbavit, měli by vás poslat jako velvysrance do Novaja Zemlja, Nunavut, na Kubu, nebo do Jižní Afriky. Tam studujte své počínání a snad jednou pochopíte, jak jste zrádcovsky protilidový.

Nejprve osočování pana Okamury. On asi soudruh Kocáb neví, že pan Okamura jednoznačně a dávno prohlásil, že čerpá informace od historiků, Wikipedie a ověřených pramenů. Takže jestliže má pan Kocáb nějaké výhrady proti tomu, ať se obrátí na historiky, a ověřené prameny a neotírá se lživě o pana Okamuru. To, co pane Kocábe melete, snad neudělá ani prase. Leč takové je vaše jednání. Měl byste si doplnit chatrné vzdělání a historie, pravdivost, nepodjatost by měli být na prvním místě. Momentálně a už hodně dlouho, máte co dohánět.

Výrok pana Kocába, že údajně pan Okamura řekl, že tábor většinou nikdo nehlídal, je opět výplod Kocábovi bujné fantazie. Pan Okamura totiž řekl, že tábor ani nikdo nehlídal. To je rozdíl jako když řeknete holinky, nebo to byly hodinky? V češtině je to myšlené jako občas. Pane ex ministře: propilujte si tu češtinu. Vždyť to je ostuda takto překrucovat význam. Pan Okamura se nedožadoval aby mu někdo něco vysvětlil, ale aby historicky zdůvodnil, že to bylo jinak než se uvádí v oficiálních pramenech. Zaráží mně rezolutnust pana Kocába. On není v žádném případě historik - a už vůbec ne nezaujatý.

Esesáci a gestapáci podle jeho slov nenechali absolutně žádný prostor bez ostrahy. No, a tady to máme. Vy si pletete hrušky a švestky. Stokrát je všude doložené, že tábor v LETECH byl pod českou kontrolou. ACHTUNG pane Kocábe! Téměř všechno, co bylo pod českou kontrolou, tak nebylo cimprlich akurátní, jako v Německých táborech. Nejenže tam někde byli díry, ale aspoň nějaký čas rodiny zjevně mohli volně do tábora přicházet, a nejspíš i odcházet. Kdyby měli cirkus, tak i se slonem. Pane Kocábe, chytněte se za nos!

Zemřeli tam vaši soukmenovci, a také tři čeští policisté, protože smrt a tyfus si ani tenkrát nevybíral. I moje babička zemřela na tyfus. Je pravda, že za zcela jiných okolností a rozhodně to nebylo nedostatkem toaletních zazíření, jak se to presentuje v táboře. Doba byla jiná než je dnes. Je naprostá pravda že tam chybělo noblesní vybavení, ale pane Kocábe i při vašem chatrném vzdělání přeci musíte vědět, že ještě dnes soudruzi cikáni se s čistotou nijak nemažou, a dokonce i padesát let po válce by proto mohli sami udělat daleko, ale opravdu daleko víc.

Pan Kocáb se čertí že: "Na podobné případy, kdy tohle někdo zpochybňuje, musí společnost reagovat, a to ihned... Jinak se za chvíli už nebudeme divit vůbec ničemu," Jenže to podotýká J. Macek také. Vůbec nic pan Kocáb nevysvětlil, ale jenom opakoval suchou statistiku, co už nakonec říkal před ním pan Okamura. Opakuje pouze statistiku a pár vět o jeho dojmech, pana Kocába. Mohu tvrdit, že pan Kocáb nikomu nic nevysvětlil, ale jen dokládá, že mermo mocí žádá, aby svět to viděl jak on chce. To ovšem není historický a nezaujatý výklad.

Ve věci Lety padlo trestní oznámení na Okamuru i na jeho stranického kolegu M. Roznera, který označil tábor v Letech za "neexistující pseudo-koncentrák". Pane Kocábe, vy kurvo prolhaná dvacet let se dokládá že tábor v Letech byl založený a operovaný ČESKOU VLÁDOU, že byl právě proto řízený jinak než Německý koncentrák. ŽE měl mnoho chyb, že tam četníci kradli jídlo je asi na bíle dni. Že hygiena byla tristní (ale i dnes cikáni hygieně moc nedají). Že je blbost vydávat četníky za SS a Gestapo. Že lžete jako baron Prášil, aby se vám tam vešli vaše představy. Že jste si vysnil mnohé představy, které zapadají do Osvětimi, ale ne do tábora v letech. Že nesouhlasím že židovští bratři v Osvětimi trpěli i jen stejně a život v táboře v Letech byl trochu snesitelnější. Už jen proto že to vedla česká komandatura a nebyli tam SS a Gestapo. Vy tu historii kroutíte podle svých zvrhlých představ.
Okamurovy výroky absolutně nezaslouženě také vedly některé lidovce k návrhu, aby byl odvolán z funkce místopředsedy Sněmovny. Ruku pro návrh hodlají zvednout například i Piráti, TOP 09, STAN a někteří zástupci ODS a ČSSD. Měli by se všichni za toto stydět. Jenže pan Okamura se nemá za co omlouvat a všechny strany, které navrhují jeho odvolání, pouze na křivé nařčení, by se měli velmi omluvit jemu.
Z tábora v Letech jste udělali z nějakého důvodu, po víc jak padesáti letech, obrovskou oblbovací bulíkárnu, a měli byste s vašimi kumpány nést přímou odpovědnost.

Podle mě se pan Okamura a ani pan Rosner se naprosto nemusí omlouvat za to co řekl o Letech. Nikdy nic netvrdil, že sežral všechnu moudrost, jako třeba pan Kocáb a několik propagandisticky zmanipulovaných jednotlivců (pod taktovkou několika představitelů časopisu Romy), ale že čerpá z historických pramenů. Dokonce především on doporučil, aby tedy historické prameny byly konečně jednoznačně a pravdivě propracovány. A to považuji, oproti vaším vysněným dohadům, oproti tendenčním vývodům vyčarovaným z nebe, jako rozumný naprosto fundovaný návrh. Tendenci upravovat si historii falešně, mají právě podivné charaktery jako Kocáb, cikáni - Romové, podivná individua jako Cempr a několik set dalších sluníčkových.

A nakonec to máte pane Kocábe v Anketě, kdo vlastně souhlasí s panem Okamurou v PL. To je docela dobrý průzkum veřejného mínění, který se dá aplikovat na celý národ. Pouze 5 procent souhlasí s vašimi vymyšlenými důvody. Ten "malý" zbytek devadesáti pěti procent nemá nic proti těmto pánům.
Chytněte se za nos - chytroušku.
Co by těch devadesát pět procent národa mělo udělat: být stejně razantní jako těch pět procent a jednoznačně hlupákům říci, že už toho bylo dost, a nenechat se bulíkovat lidmi, kteří se tímto maglajzem živí. Ukončit tohle hrůzostrašné dohadování o podružných věcech, a nechat vládu konečně pracovat na prioritách.

Tak jak pane Kocábe vidím vaše jednání, nutně mi vychází, že to děláte kvůli své slávě a jaksi a pouze mimochodem slávě "utiskovaných" cikánů, že také cítíte tu (opovržení hodnou) podporu tzv. neziskových institucí. Také sedmilháři na tak vysokých pozicích jako je ministr spravedlnosti, nebo (má ty prostoto) soudní ministr. Z těch pánů nepoctivost, ba zlodějnost přímo čiší. Oni nedělají, co je správné a spravedlivé, ale co je pro ně výhodné. Jejich kalkul, že budou stranit lživě romské skupině proti českým lidem, je nanejvýš politováníhodný. Musí nutně dosáhnout opovržení celého národa. Také ovšem opovržení i historiků, kdo znají skutečnou pravdu, jak se chová převážná cikánská menšina a je doslova nevděčná, co pro ni celý národ dělá.

Pánové sedmilháři, za dvacet let, kdy se dohadujete, schůzujete diskutujete, žvatláte o jednom a tom samým, jako by jste neměli nic lepšího na práci, tak by jste tohle dávno měli přenechat skutečným odborníkům, nezaujatým historikům a skutečně jednou už začít pracovat pro celý národ. Pan Babiš má naprostou pravdu, že vláda jde do kytek. Chtěl by skutečně pracovat, ale takový fiškuntálkové jako vy a ministr spravedlnosti (má ty prostoto) ho opravdu chcou utahat, mentálně orvat, zničit, že i kdyby sebevíc chtěl, nemůže začít pracovat pro národ. Přitom Kocáb a spol. doslova kradou - už jen těmi nezaslouženými platy. Jak se mohl stát takový zloděj a kurva lživá, jako soudruh Pelikán ministrem spravedlnost je mimo rámec chápání. I ten jeho nový zákoník. To by snad měl sám bezplatně předělat. Vy národní blbečkové nemáte nic lepšího na práci než panu Babišovi, panu Zemanovi, slušné vládě jenom házíte klacky pod nohy!

Jde jim hodně o prachy, a to prachy poplatníků. Už to, že pan Herman několikrát přeplatil výkup vepřína nesvědčí o dobrém hospodáři. Ovšem on neví, proč by měl být dobrý hospodář, když to neplatí ze svého, ale z peněz tax poplatníků. Ti by se měli za to zvednout a pomoci mu vidlemi na hnůj.

Návrh pana Macka, aby se to rozhodlo férově a ti co chcou v Letech vystavět super-velkolepý pomník a strašně pro to horují, tak aby přispívali na založené konto, a ti co nechcou, platili dál ČT a předraženou vodu, s elektrikou. On by snad dokázal uspokojit i ty cikány, a rozhodně by měl dostat příležitost se o to pokusit.

Pana Martina Kollera jsem považoval za velmi zkušeného dlouhou dobu už před tou aférou Lety. Proto nemohu než souhlasit s jeho velmi podrobným rozborem kauzy Lety. Stejně tak Jana Kellera, který je bohužel více opatrnický s ohledem na jeho nynější funkci. Pana Macka, který je přinejmenším nadčasový a jako ministr čehokoliv, by byl přínos národu. Mnohá jeho řešení by tu republiku narovnala. Pan Zeman i jako bývalý nesmiřitelný protivník, by měl zvážit jestli by měl vládnout takový Dienstbier, putička Benda, rambousek Kalousek, nebo pan Macek, který by rozvířil klidné vody vladařů a občas tam dal někomu pár facek. Jsou ted Velikonoce a dost si jich o to i koleduje.

To, že Romea vyskočí proti každému, kdo jen rozumně uvažuje, doplňuje, jak nízko je jejich mamonářské uvažování. Dělá to proto, že se snaží z toho vytřískat kapitál a pochybnou slávu pro sebe.

Dále jestliže si představenstvo Romey si vyskakuje na české poplatníky tak by měli nejprve nahradit tax poplatníkům všechny náklady za bydlení, které během trvání Republiky "vybydleli." Nahradit všechny výdaje spojené s jejich kriminální činností, včetně opulentních platů jejich právních zástupců, jejich prosektorů a soudů. Nechápu proč mají zadarmo takové výhody, zatímco právníci si to jinak vydolují ze skromných platů Čechů. Tax poplatníci platí na tak malou etnickou skupinu nepřiměřeně obrovské náklady. Měli by Romeovci zaplatit také polovinu vězenství, včetně budov, protože ty dvě procenta etnika okupují neustále padesát procent tohoto systému. Používají vězenství stejně jen jako rekreační zařízení. Měli by zaplatit všechny náklady, které vysávají nezaslouženě od tax poplatníků a potom ať si vyskakují a stěžují na ty "nevděčné Čehůny" v Bruselu a jinde. Do té doby by měli se chovat daleko, daleko slušněji vůči těm kdo je živí.

Jestli se jim nelíbí u nás, jak bolševicky okrádají náš lid, nikdo je přeci nedrží, aby emigrovali do Bruselu a jiných zemí, kde přeci létají pečené holubi přímo do jejich pusniček. Jestli preferují náš benevolentní systém, tak bych je něžně prosil, aby si nekoledovali, aby je náš lid ještě víc nenáviděl. Jsou mezi nimi dobří lidé, ale jako celek je s nimi potíž. Já už opravdu neumím být víc diplomatický a něžný vůči nim.

Vždyť ukradly i celý železniční most a dali ho do šrotu. Nemluvíc o radiátorech topení, o měděných drátech, trubkách, okapech i všeho možného. Na to, že je jich pouze dvě procenta mají reputaci jako hrom. Jejich je kriminalita víc jak padesát procent v celé zemi. Nechápu proč se to z vládních míst tak tutlá. Především před Bruselem a všemi kdo by měli znát pravdu. A jak říká paní Procházková musí se to všechno obcházet a neříkat, že kradou, ale pouze odkloňují? Že ano pane ministře spravedlnosti a soudů. Vypadá to tak, že čím víc nakradou, tím víc na tom vydělají tyhle prodejné Judr. A soudci. Paní Procházková, já už to také nechci, a taková přetvářka mně hýbe žlučí. Jestli se jim u nás nelíbí, pěkně prosím, jděte jinam.

V KAŽDÉM PŘÍPADĚ považuji činnost pana Kocába, jemu podobných, nespravedlivého ministra spravedlnosti a ministra soudců, nekulturního ministra kultury, za nepřijatelné fiškuntálství, obcházení pravdy, vědomého mlžení, a tedy na hranici vlastizrady. Měli by být odejiti, či vyskočeni ze svých funkcí. Vždyť u pana Kocába už jen to, jak se nechal nachytat soudružkou cikánkou Lajlou, ukazuje na neschopnost střízlivého a rozumného uvažování. To, že celý národ musel zaplatit obrovsky za jeho milostnou trystu je další kapitola.

Lide ČESKÝ, nenechte si pořád srát na hlavu, zvedněte zadničky a nakopejte kavárenské sluníčkáře, ministrantské sedmilháře do prázdných mozečků a vidlemi je vyžeňte tam kam patří - na hnůj. Podporujte ze všech sil vaši vládu jako jsou většinou Zemanovci. Sami jste si je zvolili, oni pro vás udělají i daleko víc, když budou cítit za sebou vaši podporu.
. . ------- . .AT ŽIJE SKUTEČNĚ SVOBODNÉ ČESKO I SLOVENSKO, POD VEDENÍM PANA PRESIDENTA ZEMANA,
. . ----------------------------- . .A SLUŠNÝCH I ROZUMNÝCH ODBORNÝCH LIDÍ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama