JAK TEN NÁŠ NÁROD DOSTAT, DOSTRKAT, DOTLAČIT, DO TOHO RÁJE.

13. února 2018 v 6:37 | Vlastismacík |  Bajaja07

.Všichni lidé by se měli mít u nás podstatně lépe - o sto, dvě stě procent.

. K článku pana Macka o řešení pomníku v Letech.
. . Již velice dlouho zastávám názor, že byl zbytečně "vyskočen" z vlády jeden z nadprůměrně chytrých myslitelů našeho národa. Jeho poslední glosa, kde si všímá, jak vyřešit problém s táborem v Letech, je naprosto racionální, a vedla by ke spokojenosti všech (V uvozovkách). To ukazuje, jak rozumně uvažuje oproti třeba mnoha jiným - ne zrovna racionálních lidí. Přečtěte si jeho článek řešení problému památníku v Letech - a pane ministře spravedlnosti, chytněte se za nos.

. . Už i jeho dávné řešení problému, kdy někteří fiškuntálkové si založili živnost z vyrábění dětí, o které se potom nestarají, tak takové zneužívání vybraných daní z pracujících, by zastavil razantním zastavením těchto příspěvků nad čtyři děti. Je to tvrdé řešení, ale nedá se to jinak, protože by se mohlo stát, že vlastně vyměníme za sudetské Němce, Romy, jako druhou většinu národa. Ovšem myslet si, že páni cikáni budou platit daně jako němečtí spoluobčané, o tom si můžete (páni z cimbuří), nechat jenom zdát. A to ještě v případě, že tyto velkovýrobce dětí nepředběhnou "turisti" z dálného východu. Uvažování takových vědeckých chytroušků, docentů, je přinejmenším slabomyslné.

. . Četl jsem životopis pana ministra spravedlnosti a musím se tedy přiznat, že mně nijak nenadchl. Snad jen to, že byl doporučen panem Babišem. Mám silný dojem, že přes svůj věk je nevyzrálí a natropí ještě dost blbostí, než uzraje. Předně jeho popichování pana Okamury je nemístné. Potom zapomene stejným způsobem popíchnout pana Herrmana a Romský club. Většina národa to nevidí cobi státotvorné řešení a příkladně pan Macek by tento problém aspoň částečně vyřešil a snad i ke spokojenosti pánů Romů.

. Ovšem Romská společnost by také se měla zasadit o řešení, a mám za to, že by měli vrátit lidem půl miliardy za předražený vepřín, a snad ho ani nebourat, ale nechat prosperovat za jejich vedení. Vyrábět tam pro sebe vepřový na řízky, třeba i čabajku a cikánskou pečeni podle starých předpisů a prodávat to svým lidem za babku. Uctili by památku otroků páně Schancerberga daleko víc. Ovšemže by i je to něco stálo, ale také by stoupla jejich všeobecná prestiž, a ne že pořád chcou rabovat či tunelovat pracující lid.
. . Z výtěžku by také mohli financovat pomník hned vedle, a podle svých představ, když ten za státní peníze se jim zdá ne tak důstojný. Jinak v celku nemám nic proti mladému ministrovi spravedlnosti Pelikánovi, i když mám za to, že by ten post měl zastávat někdo skutečně zkušený.

. . Vůbec většina právních členů se dost odděluje od národa. I ti starší by měli dělat zkoušky života a netvářit se jako nadutí idioti. To co provedli s naším státem jim na cti nepřidává. Právě naopak. . Už jen tím, že snad ani jeden se neozval proti podrazu národa, kdy i dnes nenarozené děti budou muset platit za chyby komunistů, kapitalistů a vlastně i císaře pána, který znárodnil majetky církví. Nejsem docent, Judr., ale připadá mi, že to je "travesty of Justice" na celém národě. Zvláště na těch, kteří upřímně věřili a svou vírou nenápadně podporovali v době temna církve a dělili se s ní o živobytí, o topení, o peníze a vším možným. Většina už dnes zemřela, ale právě takovým lidem by stát měl postavit pomník, a ne jejich děti zase zotročovat knutou dluhů, a podřízenosti bankéřů a církevním hodnostářům.

. . Dejte si pozor právní smetánko, aby se vaše mlčení k této nespravedlnosti nevrátilo vám jako bumerang!!! Mladší generace nejspíš nebude tak docilní a tolerantní k vašim hříchům, jako naše generace mamonářských ateistů. Vaše zkázonosné exekutorské manýry, vaše nabubřelá nadutost, vaše nezasloužené opulentní platy se mohou dočkat zasloužené odplaty.
. . V té stejné linii - velká aktivita znova přepracování nového služebního zákona - třeba pana Pelikána, nesvědčí o dobré práci. Všichni sice chodí okolo tohoto zákona jako kocour v botách, kolem horké kaše, ale ještě než vyšel v platnost, byl odborníky hodnocen jako nedokonalý, a tak děravý, jako cedník. Už tenkrát, a ještě několik let se bude pracovat na jeho přepracování. Ovšem selský rozum nabádá, že by ho měli předělat všichni, kdo na něm pracovali a ve své režii. Ne aby to zase platil tax poplatník, jak to lavice právníků má naplánováno. Ovšemže to je rouhání, ale ve spravedlivém státě by to tak mělo být.

Ještěže máme toho rozumného presidenta a je naprosto škoda, že se nemůže nějak chytře domluvit s panem Mackem a vyměnit jím třeba ministra spravedlnosti, nebo v rezortu, který by si vybral. Už jen to, že by tam byl, byla by záruka spravedlivějšího rozhodování. Tomu chlapákovi to pálí nadprůměrně a jeho návrhy na řešení jsou naprosto reálné. Rozumní a slušní občané by měli už pochopit, že zbavit se takového vysávání peněz, jim vláda nepomůže, protože to nedávají ze svého, ale z tax poplatníků, o kterých jsou přesvědčení, že jsou volové, a tudíž musí i takto pracovat. Jedině ti "volové" je musí dotlačit k rozumnému jednání s jejich penězi. Okamuru na ně!!! Dejte na pana Macka a všímejte si, co radí.

. . Panu presidentu Zemanovi, kterého mám naprosto rád, bych doporučil, aby už zakopal válečnou sekyru s panem Mackem, ale i s panem Sládkem, a dokonce i Dělnickou Stranou. Taková aliance by byla to nejlepší kladivo na úchylné politiky. Musím s ním souhlasit, že ve vládě jich pořád máme pořád víc jak dost.

Vladaři národ sice vedou do ráje, ale zatraceně velkou oklikou. Ulevilo by národu, kdyby aspoň neziskovky, které dostávají peníze zadarmo od vlády, byly znárodněny, a museli by národu vykazovat jejich užitečnost a výdaje.

Líbí se mi, že přinejmenším někteří kavárenští uznávají, že pan president dává část platu na klokánky. Ovšem překvapuje mně, že kavárenští bolševici i přes takový příklad, ho nenásledují. Jaksi je pod jejich úroveň ze svých opulentních platů pomáhat méně šťastným. Zde bych vyzdvihl všechny, ale především pana Bendu. Nejen, že tam upíruje bezmála třicet let, a probendil obrovské peníze národa, ale ještě kdysi prohlásil, že by ani nevyžil z "chudého" platu sněmce.
. . Zahřívá prdelí nejen židle ve sněmu, ale i v mnoha komisích, aby měl chudák jeden, na chleba. Hřeje mi jen. že snad někde někomu dal tu koblihu. Máte se však pane Bendo ještě hodně co učit od pana Babiše.

. Nevím, jak dobře je školená ve vojenství paní soudružka Šlechtová, ale to vím, že panu Martinu Kolleru, i přes její vzrůst, se nemůže rovnat ani po prsa. Ten člověk má vojenství v malíčku, a navíc zdravou a bystrou hlavu. Ministerstvo obrany by vedl jako žádný před ním. Ovšem za předpokladu, že ministerstvo obrany bude skutečné ministerstvo obrany, a ne součást útočné aliance. Je k pláči, že tato původně obranná, ale dnes útočná aliance nebrání Evropu, tak jak by měla i patřilo se. Pořád "špekuluje" jak ty Rusy nějak donutit do nějaké války. Snad to opravdu považují za velkou srandu, či mají nutkání nějak už ty svoje nové zbraně vyzkoušet, aby bylo veselo a prašule na zbrojení se zase sypali. Se změnou obranné NATO na útočnou složku by se měly změnit naše "nerozlučné bratrské vztahy" - a na to NATO se jaksi ...tento, ...vytento, pokavad se nevrátí do sjednaných smluv. Ne mi, ale oni by se měli umravnit.
. . Je pravda, že se říká, že nejlepší obrana je útok, ovšem mnoho vzdělaných lidí považuji za lepší obranu diplomacii, a raději pozvat deset dědků na pivo s čabajkou, než dělat z lidí kanonfuther a osvícený prejt. Nakonec i UFÍCI by neuvítali, kdyby byla ta celá naše zeměkoule přesycená stronciem a radioaktivními odpady. Přelidněnost světa by se dala řešit i jinak než válkou.

. Jsou tací, kteří vám pane presidente předvídají, i přejí, že jste nemocný. Nic naplat, máte léta, a I kdybyste zemřel zítra, tak jste zapsaný v duši národa zlatým písmem. At jste nemocný nebo ne, je mi osobně ctí. Děkuji také tímto příteli Pácovi a několika jiným kamarádům - něco kolem sto tisíc, kteří mně poslechli, že jste byl zvolen do dalšího termínu.

. Mám za to, že už dnes jste po Masarykovi náš největší president. Teprve s odstupem času se to spravedlivě ocení. Já vám ovšem přeji další dlouhá léta, kdy budete moci pracovat na zlepšení základů našeho státu. Kdy i vaši protivníci pochopí co děláte pro náš stát a lid. Přestanou vám házet klacky pod nohy, aby jste ještě několik projektů mohl zdárně dokončit a váš post mohl převzít pan Ovčáček, nebo dokonce velký národovec pan Okamura.

Jednou, až budeme dávno mrtví, i ten Brusel a celý západ ocení činnost našeho pana presidenta, při sehrání role k vyvážení choutek na válku s Rusy. Nebýt jeho, Putin by už dávno praštil do stolu a zařval: "Už toho mám dost!!! Tak a jdeme." Jaksi nevidím nic osvěžujícího z jakékoliv zbytečné jaderné války.
Díky pane presidente.

Vím, že jste ateista, ale právě proto volám: "S pomoci Boží, mladou generací, Ringo Čechem, Ovčáčkem, a slušnými lidmi, snad konečně do toho ráje nějak doklopýtáme."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama