VOLTE NÁRODÍHO PRESIDENTA

15. ledna 2018 v 2:41 |  Bajaja07
TÉMĚŘ ČTYŘICET PROCENT NÁRODA NEPŘIŠLO K VOLBÁM.
Jsou lidé, kteří gratulují panu presidentu k jeho úspěchu. Dostal necelých čtyřicet procent. Je to hezké, ale je to zároveň ostuda, že dalších čtyřicet procent ho nechali jaksi plavat.
. . . . Situace je taková, že se bude rozhodovat mezi panem Zemanem a Drahošem. Je třeba vybrat z těch dvou vhodnějšího presidenta. Dvacet procent voličů, co volili jiné kandidáty, by teoreticky nakonec mohli pana presidenta Zemana přebít a do čela národa by se dostal neověřený, polo-vyučený pan Drahoš, který by národ přišel hodně Draho - jako pro-muslimský, pro-Bruselský, rádoby-vlastenecký, havloidně-kavárenský intelektuál, který snad i v dobré víře šel na ruku Bruselským korupčním pomateným sluníčkářům a rozbil by křehkou alianci s rozumnými - jako je Maďarsko, Polsko, Slovensko, Rakousko i dalšími, kteří by konečně prozřeli a postavili hráz zkáze, která se valí na celou Evropu.

. . . .Je naprosto důležité prosadit současného pana presidenta a spolu s Amerikou, vedenou panem presidentem Trampem, změnili plány globalistů na vytvoření poslušné, lehce ovladatelné šedé masy zmixovaných podprůměrných, poddajných národů. Klimatické a mnohé jiné pohromy se blíží i bez tohoto promixování a přelidnění národů. Pokud nebudeme prosazovat potřebné změny a nebudeme bránit náš životní prostor, vlastní děti nás proklejí za hazardérství, kterého jsme dnes svědky. Brusel se svými nadutými rádoby-právy je dnes naprosto zdegenerovaný, a Evropské národy bud donutí toto vedení změnit politiku na jejich původní rozumné ideje, nebo rozpad této podoby Evropy je neodvratný.
. . . Národ pořád doufá, že tito samí tzv. "intelektuální šustrníci," kteří nastavili tento systém ničení států, z ničeho nic začnou pracovat zodpovědně, že zmoudří a vyvedou země z bahna močálů, do kterého především oni národy zavedli. Po čtvrt století jejich řádění by jeden mohl říci:
. . . . . . . . . . "TO JE ODVÁŽNÁ MYŠLENKA!"

Roztříštěnost a nejednota je další způsob, jak nás ovládat. Aspoň při volbách musíme sestavit hráz stejných principů, přijatelné pro většinu a tato využitá síla by změnila pozitivně náš svět. Pravda je, že jako náš president pan Zeman je to nejlepší, co máme…….
. . . . Možná, že není úplně to pravé ořechové, ale opět musím zdůraznit: Je to nejlepší, co máme. Pravda, rád se napije - jako většina Čechů, občas prohodí sprosté slovo, když to situace vyžaduje, je někdy tvrdohlavý jako mezek, trochu mstivý na své nepřátelé, kterých bohužel nemá málo, ale je to veskrze národovec a dělá pro národ co je v jeho silách. Za jeho vlády se dosáhlo dobrých výsledků. A věřte mi, kdyby mohl a mnozí taky-kolegové mu neustále neházeli klacky pod nohy, ty výsledky by byli ještě lepší.
. . . Teď, když prošel tovaryšskou presidentskou čtyřletou školou a vystudoval za dané situace s těmi nejlepšími výsledky, měl by dostat příležitost, aby rozvinul svoje ideje a rozvinul i netušené možnosti našeho národa. Není, prostě není někoho lepšího, který by jako maják vedl náš národ tímto rozbouřeným světem. Drahoš, Topolánek, Fischer by snad mohly i být dobří presidenti, kdyby ovšem nebylo lepšího pana Zemana. On je pro všechny Čechy přínos jako (bohužel) nikdo. Znám Čechy, kteří by mohli i být lepší vedoucí národa - jako pan Ovčáček, nebo Okamura, který je sice poloviční Čech, ale i pan Jeník Masaryk nebyl zrovna stoprocentní, a přesto vynikal nad politikařením. Pan Keller, pan Macek, pan Havlíček, pan Petr Hájek, pan Sládek, pan Ringo Čech, nebo i pan Vandas, který dokazuje, že i přes trnitou cestu životní kavalkády, má nakonec pravdu (viz vlna tsunami, za kterou jako jediný byl odsouzen poloslepými soudy) a celá škála podobných případů. Je tragédie národa, že tito vynikající mozky se nemohou prosadit díky neinformovanosti obyčejných lidí a vzájemné řevnivosti.
. . . . Náš lid má už zkušenosti a je opatrný. Navíc naprostá většina slušných lidí je apatická až lhostejná, přesně jak to píše pan Sládek, Kotrba, a mnoho jiných. Point je: Mnoho lidu se může nakonec vzepnout k činu, ale záležet bude pořád na lidech, kteří pracují houževnatě a cílevědomě. Měli byste vybrat člověka z opozice, - národovce, který je aspoň trochu viditelný a přijatelný většinou lidu. Taková jednota opozice by strhla i tisíce nerozhodných lidí. Pan Zeman je sjednotitel lidu a pouze odděluje koukol od pšenice.

. . . . Zvažte dobře, jestli pro národ je dobré vést do posledního dechu vzájemný boj o prezidenství a mít tam opět polo vyučeného dinosaura Drahoše, nebo se spojit, mít tam jednoho z vás a mít možnost z pozadí ovlivňovat celé to státní dění. Povinnost státu je poskytovat základní životní potřeby - a ne zabezpečit nejvyšší možné zisky kapitálu. Tento princip by měl objímat postoj nové vlády spolu s mnoha velkých mravních otázek, jestli národní ekonomie nechce být pouhé vykořisťování národa a všech bytosti. Je jisté, že musíme spolupracovat s EU, ale ne na náš úkor a obnova státní suverenity a soběstačnosti výživy je zřejmě prvořadá. Lidé zdola se musí postavit tyranii, jinak zahynou. Pan Zeman, vlastně říká naprosto to samé. Mělo by se konečně přiznat, že rázná opozice měla celou tu dobu pravdu, jenže se to tenkrát nenosilo a hrdopyšně odsuzovalo. Teď se rozdíl v názorech víc a víc uzavírá.
. . . . Kalkulace, že nepřijde většina národa na volby, až na hodně těch, co budou volit pana Drahoše, jsou pouze šance, v které doufá skupina namyšlených kavárenských sluníčkářů. Doslova všichni by se měli poctivě zvednout a jít volit kandidáta, který by dostal zaručenou šanci se s vaší pomocí stát i vaším a skutečným representantem. Zvolit pana Zemana a udělat mnoho užitečného. Není to asi perfektní kandidát pro všechny, ale zastupuje a vyznává všechno výše uvedené. Je silná, velice houževnatá osobnost. Čerstvý vánek nezatížený nadutostí a už dostatečně zkušený. Jeho znalosti mnoha problémů jsou nadprůměrné, známé, a je znám svými názory, které jsou z velké části ve shodě s většinou národa. Je z gruntu lidový, dostupný všem a důstojný representant celého spektra národa. Mimo několika novinářů a několika ne zrovna chytrých právních taky-politiků se nepovyšuje nad národem.

PAN ZEMAN JE ZA TÉTO SITUACE TO NEJLEPŠÍ, CO NÁROD MÁ. JE DŮSTOJNÝ REPRESENTANT NAŠEHO STÁTU A NÁS VŠECH. Je třeba jeho prosadit v druhém kole. Pod vedením pana Zemana i opoziční strany mohou dosáhnout i ryze jejich cíle.
. . . . Všichni, kdo věří v národ, v pravdu, slušnost a rozum by se měli postavit za pana Zemana - bez rozdílu stranickosti. Podívejte se na volební mapu prvního kola. Mimo Prahu, kde vévodí soudruh Drahoš, celý národ volí a stojí za panem Zemanem. Je však nebezpečí, že malá klika nelidů a jakýchsi bohémů se uchopí moci, jestliže se každý bude spoléhat na druhé. Je třeba aby se doslova každý zvedl a volil pana Zemana. Já jsem sice rodilý "Pražec" ale budu stát za panem Zemanem, protože nadutí bohémové povyšující se nad národem, mě silně krkají.

VOLTE A DEJTE PANU PRESIDENTU MANDÁT JAKO NIKDY PŘED TÍM. A JAKO JEDEN NÁROD ZAJISTILI JEHO ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama