EVROPA NEMÁ DOBRÉ VEDENÍ

1. ledna 2018 v 10:08 | Jamesmacík |  Bajaja07


Článek není o tom, že jiné státy rozvrtají tyto Evropské země, a odskáčou to poddaný a poddajní. Je o tom, že:
. . . .CELÁ EVROPA MÁ VEDENÍ, KTERÉ NEVEDE,
. . . NEREPRESENTUJE, NECHRÁNÍ ANI NEPOMÁHÁ - SVÉMU LIDU,
ale pouze bezostyšně vykořisťuje svoje národy, a naopak jako pštrosové strká hlavu do písku, a mimo pobírání nehorázných platů neumí nic - pro jakékoliv řešení, protože jsou jednak těmi platy naprosto zkorumpovaní, neschopní, hloupý, státnicky nepředvídavý, nepružní - až lenivý. Celá Evropa by se měla vzbouřit takovému vedení a všechny ty nepřizpůsobivé lenivce shora dolů vyměnit. Poslat je do pouštní Sýrie, spolu se všemi nevděčnými cestovateli-za-lepším. At si to tam vyřídí, sami mezi sebou. Ano, je v tom výzva, aby se Evropským úředníčkům okamžitě drasticky snížili platy - a až začnou rozumně jednat, státnicky pečovat o Evropu, tak jim navýšit platy - až na polovinu dnešní úrovně.
. . Oni totiž žijí moc vysoko nad Evropou a nemají s ní už žádný přirozený styk. Jejich neschopnost velmi dobře ukázala tato muslimská invaze a měli bychom za to muslimům poděkovat, neboť neumíme, nechceme, nemůžeme a jsme lenivý, si toto sami rozpoznat, neřkuli vyřídit. Nesmí se opakovat taková neschopnost jakékoliv Evropské vlády. Přitom jsem za sjednocenou Evropu. Ovšem na základech začínající spojené Evropy - než jak se praktikuje v dnešních temných hniličkových časech. Všechny státy budou dobrovolně pracovat pro blaho Evropy, nikoliv plnit jakési paskvily v zájmu šedivých eminencí. Plány budou otevřené lidu a nikdo se nebude povyšovat nad druhé. Bud tak bude sjednocená Evropa, nebo ať si každý ochraňuje svůj stát.
.
Muslimské národy mají pravdu, že naše Evropské vlády jsou tradičně prolhané, kážou vodu, ale sami chlastají víno (i francouzské konaky), prodají za šesták i svoje přátelé a často rodinu, jednají podle. Banky a právní smetánka odírá z poctivých lidí doslova kůži. Ztratili jsme víru našich předků a křesťanského způsobu života, kterou jsme vyměnili za ateistické pohodlí. Nemáme čas na bibli a rodinu, protože jsme zaneprázdnění televizí, která většinou nedělá nic, než nás frustruje přiblblými programy. Zhusta nemáme ani jeden den v týdnu, věnovat se rodině. To všechno jsou pouze hlavní důvody, proč muslimské národy námi opovrhují. Je třeba přiznat, že mnohdy mají pravdu a především mi, bychom měli vyvodit důsledky z této vědomosti. To ovšem neznamená, že bychom se měli vzdát a nebránit se ještě většímu zlému.

Evropa údajně stojí na křesťansko-židovských základech. Však k čemu jsou nám kostely, když víra upadá, k čemu jsou nám zbraně, když nemáme muže, kteří by byli ochotní je zvednout pro svou víru a svůj stát. Je mnoho pravdy ve slovech pátera Pithy, v jeho projevu v kostele Svatého Víta. Je mnoho pravdy abychom se rozhodli, co vlastně chceme, a eventuálně posílili naši víru. Víru našich otců a předků. Především naší vlastní vírou můžeme odrazit zábor naší země jinověrci. Zrovna tak jako byla odražena vlna Tatarů, a Turků. Jestliže chceme, aby tato zem, - naše zem, patřila našim dětem a vnoučatům, musíme se bránit. My se dnes musíme postavit jinověrcům. O to více, o co je národní vedení na hniličku a nemá potřebnou páteř napravit protilidové jednání vladařů. Mám problém s prodejnými zrádci, kteří propagují jakési naše vlastní míšence, aby naše ženy obcovali s muslimy, jen proto, aby tito vladaři měli dost poddajných otroků. Aby se jim skrze daně sypali prašulky do jejich nenažraných tlamiček. Jako bychom mi Češi nebyli už dost poddajní!
.
Evropa se musí vzchopit, vyhodit pitomce, kteří vítají invazi jinorodých národů, kteří jsou připraveni násilím změnit naši zemi, naši kulturu, naše vlažné vyznání, včetně buržoazního ateismu a nastolit v naší zemi cizorodou věc. Někdo říká, že i Ježíš byl vlastně přistěhovalec. Já nemám nic proti vystěhovalcům, kteří se vstřebají do národa, a je jich jedna, nebo dvě rodiny, je jich i víc - třeba sto nebo i tisíc. Snad i desetitisíce a několik set tisíc. Ale milion nebo deset, to je i na Evropu trochu moc. Nemám nic proti přistěhovalcům, kteří jsou zničení válkou, a nemohou se bránit - hlavně ženy a děti. Mám, ale absolutní výhrady, když přistěhovalci si Evropu pletou za jakési Eldorádo, kde si vejdou jako hotelu, či bordelu, bez nijakých dokumentů, bez slušného dovolení, a chovají se jako dobyvatelé bez nejmenších ohledů na Evropské obyvatele. Když Evropu dobývají jako mračno kobylek a Evropu pouze vyžerou. Evropa má limit a kapacitu, kdy může pomáhat. Ne, že je bez-limitová. Proto zastávám tvrdá opatření proti této zlovůli. Proto je třeba důležité provést prověření, koho si mezi sebe vezmeme a jestli vůbec nebude lepší hranice prostě uzavřít před touto hordou nezvaných hostů.
.
Někdy je humánně lepší potopit několik desítek lodí i s jejich organizátory než stotisíce lidí uvést v neštěstí a zničit je pomalu. Evropští představitelé s jejich opulentními platy a vypasenými břichy jaksi zapomínají, co to znamená vést správně národy. Odpovědnost vůči národu někdy není radostná a musí být i krutá. Můžeme pomáhat, ale pouze z přebytků Evropské produkce. Také pomoc jedině za hranice Evropy, aby se nezničila integrita našich národů. Upřímná pomoct bez hranic je sice krásná a idealistická, ale zhusta na ní i neočekávaně doplatíme. Předvídavost by mělo být jedno ze cností dobrého vedení.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama