PASTÝŘSKÉ LISTOVÍ

31. prosince 2017 v 15:55 | Jamesmacik |  Bajaja07

Nejprve mi dovolte popřát všem klidnou pohodu, křesťanské sblížení národa, lepší sousedské vztahy a větší upevňování základu státu - jakou je rodina. Souvisí s tím i početnější rodina, která oprávněně očekává podstatně lepší podporu státu. Mám zde na mysli zvýhodňování nejen zahraničním přistěhovalcům, nepřizpůsobivým elementům, a dlouhodobě nepracujícím, ale lidem, kteří tvoří kmen tohoto národa.
JE NA BÍLE DNI, ŽE STÁT MÁ V TOMTO SMĚRU, CO DOHÁNĚT.
.
Tento Novoroční projev se vlastně opakuje, protože pořád: jedeme močálem černým, kolem bílých skal - jak říkával náš dobrý vůdce pan Werich, cobi naše svědomí a přirovnal dění, nebo nedění, našich vladařů. Jejich je krédo, že ono se to: "nějak samo vyřeší" …a zatím si nahrabou. Jednak to nepracuje, jednak je to zavrženíhodné jednání.
Minulý rok 2017 se opět hýbala Evropou a naším státem vlna tsunami - ekonomické emigrace z Afriky a Blízkého východu. Já to tedy můžu odpovědně říci, protože dnes se to už může, a protože nejsem nákej Vandas, kterému je to zakázaný i dnes, neboť by mu zakázaly nejraději jakoukoliv svobodu projevu a lidský práva, jenom protože je krká. Co je dovoleno pánovi, nemusí být dovoleno kmánovi. To vše už říkalo i naše svědomí národa, vážený pan Werich, že za pravdu se vždycky platilo mezinárodní měnou - kopanci do prdele. Vladaři a nepodaření sudí by se mu měli omluvit i odškodnit ho, protože dnes už to říká kde kdo, a jaksi to z těch jiných úst není trestné.

Co se vlastně minulý rok událo k lepšímu ve státě?
Nic, nic se neudálo a pořád se jen kecá, sněmuje, schůzuje. Za třicet let toho samého bahna, je to víc jak dost. Pouze svitla naděje - jakási jiskřička, že překopaný ČESKÝ SNĚM bude vládnout - ne lidu, ale pro lid. Je to třeba ve vládě všechno vyčistit, vybílit, přehrabat, a dosadit konečně idealisty, jezuity, českobratrskou církev, skutečné katolíky, samuraje, aby nastolili rozhodnost, odpovědnost vládnoucích, a přísnost za poklesky všech těch nahnilých vedoucích. Pořád se tam vysoko motajů podivná individua jako pan Dienstbier, Bendík, Herrman, Štětinů, Ferenců a podobných kecalů, že to svět neviděl. Vládní zloději, kteří kradou už jen těmi nenasytnými platy a za to hovno, co odvádí všemu lidu. …Voda teče, čas plyne, umělci si žijí, mladí stárnou, čerti se žení, politici kecajů …a pořád se nic neděje. No jo, ale to je země Kocourkova!
.
A je třeba si skutečně uvědomit, že jsme na pokraji zlomu, kdy křesťanské ideje (a zdůrazňuji: naše ideje), jsou ohroženy tou obrovskou vlnou tsunami, která většinově neutíká před válečným nebezpečím, ale jde jako mračno kobylek vyžrat Evropu. Oni v podstatě nenávidí Evropu, ale zároveň závidí výhody vytvořené křesťanstvím. Bohužel to je, co otevřeně propagují a jenom naprosto slepé vedení nevidí ten rozdíl mezi hosty - a invazní armádou. Pouze hluboké znovuzavedení křesťanské víry by mohlo postavit skutečnou hráz. Mezitím striktně dodržované naše zákony se musí prosadit.
,
Skutečně nevím, co kdo má co, proti Rusku, které nechce nic víc, než aby mohly pokojně řešit své problémy (kterých také mají víc jak dost) a chce, aby mělo své místo v řadách světa, kterého se neprozřetelně samo vzdalo.
U nás je poměrně hodně takových sluníčkových Štětinů, kteří by nejradši usmažili Rusko ve vlastní šťávě. Obklíčili je raketami a nechali je, aby si lovili mamuty. Jenže to vědomě zabíjí jakoukoliv snahu odzbrojit, porozumění a spolupráce. Mi jim musíme umožnit znovu nabít hrdost a spolupracovat s nimi. To ovšem neznamená, že se položíme na záda jako jsme to udělali s muslimskou vírou a předchozí tzv. spoluprací se SSSR a Německem. Ne oni, ale naše vedení se předhánělo v servilnosti a lezlo jim do tunýlku nadbytečných surovin, že ani sami o to nestáli.

POLITICI
Je třeba se zastavit u našich politiků. Naprostá většina jsou přeplacení a tím pádem korumpovaní tlučhubové. Vladaři čím víc mají platu, tím míň pracují. To je ovšem přímá rovnice. Lid nemá valný zájem toto změnit, neboť si jednak myslí, že stejně nic nezmůžou a jednak je jim to v celku volné, - jak dědečkovi kšandy. Ovšem zde je jablko sváru. Především lid by měl razantně svrhnout nevhodné politiky. Tento nezájem a promyšlené dělení národa, drží tyto politiky nad vodou.
Pan president Zeman má pravdu, že zdegenerované manažerství je tak říkajíc k hovnu, kdy se 33 let staví sto kilometrů dálnici, a to ještě není hotová - a je to vlastně vedené nenasytnými tlamičkami a stojí to lid neuvěřitelně. To, že něco vůbec v Česku pracuje, je proti vůli takového vedení, a zjevně by národ byl na tom neskonale lépe, kdyby všichni tzv. "představitelé" šli do hajan, nebo i do prdele. Lidé by je měli zabalit do úhledných balíčků a poslat je rekomando do Sýrie, aby tam poté válce stát-ničili. Je naprostá neuvěřitelná řada vysokých politiků, kteří měli tu smůlu, že je ruka spravedlnosti zachytila, ale už ne spravedlivě potrestala, neb v těch kruzích platí zákon: Já na bráchu, brácha na mě!
Především policie a lid by měl od zdola pracovat na změně. Obyčejné desatero a selský rozum by měl nahradit právní tlučhuby, kteří se živí z neštěstí druhých. Dokonce i šedá vrstva národa - exekutoři si dávají metály s peněžní odměnou. - No to už slušný rozum nebere.
.
Celá řada ministrů, kteří se neslavně proslavili jako rozkradači národního majetku: Pan Dienstbier, Kocáb, Kocourek, Langer, Nečas, Nagyová, Sobotka, Rath, Topolánek, Benda, Bor a nekonečná řada podobných, jako byl i pan ministr vnitra (ale to byl jen začátečník. Považte, sám ministr vnitra), je jen povrch obrovského ledovce, který sužuje tento stát. Zloději si zařídili stát, kde se jim nanejvýše poklepe na rameno, ne že kradou, a kradli, ale že se nechali chytit. Na určitou dobu se ta benevolence musí změnit! Tvrdý postih je musí zachvátit a velký strach z jejich podvodů. Snad jednou přijde doba, kdy národ bude moci být benevolentní, ale třicet let jsme zaspaly dobu a nechaly šizunky planýrovat celou zem. To musí přestat - a hned!
.
Jedna z naprostých výjimek je pan Zeman. Fyzicky i psychicky mě bolí, že se vůbec najdou tací, kteří se zištných důvodů tvrdí, že on národ rozděluje. Jestliže něco rozděluje, tak je to koukol od pšenice. Naše zem je bohužel zaplevelená víc jak dost. Pan president dělá, co může, ale není jeho vina, že je sešněrovaný vším tím plevelem, hloupými zákony, závistí, zbabělostí a chtivostí druhých. On by udělal pro lid daleko více, ale právě ten obyčejný lid mu musí svou podporou vytvořit prostor.
At chce nebo nechce, on je maják uprostřed bouře a jeho světlo ukazuje bezpečný přístav našemu národu. Není svatý, ale je to vůdce! Vůdce se vším všudy, který vede a říká pravdu, ať se to někomu i nelíbí. I já nemohu se vším souhlasit, ale je naprostá hloupost, že národ se za ním nesjednotí a nepomáhá mu prosadit jeho ideje, které jsou tak blízké naprosté většině lidu. Masové demonstrace je to nejmenší, projevit mu úctu a podporu. Pomoci mu zbavit se těch výše uvedených a usadit je do výslužby. Usadit je kamkoliv, aby už nedělali takovou škodu národu, cobi "politikáříkové". Národ trochu prosperuje i přes houževnatý odpor Kavárensko-sluníčkových politiků. Mělo by se spravedlivě říci, že bez nich by národní cesta byla daleko příjemnější, a ne tak trnitá. Právě proto je třeba aby většina národa se zvedla a podle svého přesvědčení a jako jeden muž volit pana Zeman, který je opravdovým garantem, že se jednou naše spálená země tzv. "dnes rozvojová," zase zvedne z popele. Ostatní kandidáti to i mohou myslet dobře, ale jsou nezkušení a často nadutí idealisté.
.
V souvislosti s rozhazováním peněz, státem vybírané (a jež mizí jako cedníkem neznámo kam, by se mělo konečně přistoupit ke změnám, aby národ jako celek z toho měl užitek). Je však třeba vědět, že náš stát prostě nemůže vytáhnout celý svět z chudoby. Nemůžeme pomoci každému, kdo to potřebuje.
. Právě proto bychom měli začít ve vlastním státě. Pomoci nemocným, pomoci chudým, pomoci důchodcům, pomoci studentům a vyzvednout z bídy ty, kteří důvěřivostí ve vedení, naletěli podvodníkům, bankéřům, právníkům a exekutorům, kteří v naprosté většině nemají nejmenší zábrany zruinovat vlastní lid. Jsou to oni, kdo zneužívají tzv. Svobody, Práva (na okrádání bližního) a Demokracie. Pouze naprosto tvrdá přísnost by je vyléčila. Přísnost slušného státu, když si nedají říct po dobrém. Pan president Zeman pravdivě tyto vyčurané, ale hloupé zloděje, - zatím něžně, … varuje.
.
Jednoduchá řešení se zametá pod koberec státu, jako návrh paní Šichtařové: Nedejte přivandrovalcům žádné peníze (a máte po problému). Ona převyšuje celý Brusel a nabízí řešení vlny emigrace, že zůstává rozum stát, že na to Brusel nepřijde sám. Pana Macka: podpořte výrazně kmenové rodiny do čtyřech dětí a máte tax plátců i vojáků, jako smetí. Pan Macek byl "odešen" jen proto, že byl zásadový. Je to nebývale bystrý, houževnatý, charakterní národovec a státník. Lid těžce doplatil na to, že byl "vyskočen" z vlády takovými hochštaplery jako byl pan Klaus a pan Langer. Dále máme pana P. Havlíčka: Snižte platy všem, kteří mají být stejně jenom pokorní služebníci lidu, a dávejte jim větší odměny až podle výsledků jejich práce. Pana Sládka: snižte administrativu na jednu sedminu a raději plaťte podporu či produktivněji je zaměstnejte - než toto umělé udržování zaměstnanosti.
.
Máme skutečné vůdce, byt i s chybami - jako je pan Konvička. Pan Keller, který má za to, že trochu zlidští bruselského molocha, pátera Pithu, který říká do očí všem, tvrdou pravdu.
Dokonce i pan Okamura, kterému je vyčítáno, že je jenom poloviční Čech. Že je to náš český samuraj. Můžeme však být naprosto hrdí, že ho máme. Je v dobré společnosti polovičních Čechů, jako pan Kriegl, Dubček, Jan Masaryk, i jeho táta, který byl ovlivněný svojí ženou, Američankou. Žižka, který celý svůj život sloužil pro polského krále a mnoho dalších tzv. "polovičních" Čechů. Okamura je v dobré společnosti a celý národ může být hrdý na to, co už dokázal, a co ještě dokáže. A to i přes ten obrovský odpor hloupých, tzv. neskutečných politiků - ukecaných a mocných kavárenských sluníčkářů. Je to další maják našeho národa. Takových je u nás mnoho, a pomohlo by věci, kdyby se v několika bodech všichni sjednotili za panem Zemanem, když už nemohou se sjednotit, se vším všudy.
.
Naprostou pravdu má pan president Jedlička, z Liberlandu, že s odporem vzdycháme, když za nevolnictví, panská chasa diktovala poddaným tzv. desátky. Museli odevzdat jednu desetinu toho co vyprodukovali. Jaká to hanba takového režimu! … A sami dnes platíme šestkrát tolik. Víc jak polovinu, co výrobci vyrobí, odevzdají státním zlodějům. Neziskovky a přerozdělování peněz je svinstvo na národech.
.
Vyčistit naši zem nejen od nepřizpůsobivých emigrantů, ale především od všech těch parazitů a výše uvedených nešvarů, je dlouhodobý úkol nového roku, a přeji vám v tom pomoci Boží. Právě to by bylo ukázání křesťanského přístupu problémů. Přeji vám hodně zdaru v tomto nelehkém úkolu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 German Music German Music | Web | 31. prosince 2017 v 16:05 | Reagovat

Přeji Vám, aby byl nový rok 2018 plný úspěchů, zdraví, lásky, pohody a štěstí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama