OHLEDNĚ TAKY-POSRLANCE Marka Bendy

27. prosince 2017 v 4:04 | Jamesmacík |  Bajaja07

Je až neuvěřitelné, že Parlamentní Listy označují pana Bendu jako zkušeného. Pan Benda je ve vládě téměř od sametové revoluce. To je tedy pravda. Ovšem titulovat ho jako zkušený je naprosto zcestné. On tam sedí pokuřuje, poslouchá. Jako velký úspěch, je mu tedy přičíst, že ve sněmu nespí jako jistí politici. Dále zplodil pět dětí, o které se nejspíš svědomitě stará a každé už dnes má jednu nebo dvě elektrárny. Je zabetonovaný ve sněmu za jakékoliv vlády, - ale napsat, že je zkušený politik, je prosím obrovská nadsázka. On tam sedí ve sněmu jako myška, a za to bere opulentní plat džingischána, a občas: "semo tamo," něco plácne z tvorby jiných myslitelů, které pochytil na chodbách, nebo pisoárů sněmovních prostor. Ovšem i jen napsat, že je zkušený, je obrovské zveličování. Jedině snad jeho zkušenost spadá do umění přežít v prostorách, kde se moc kecá a málo dělá. On je přijatelný snad všemi taky-politiky, protože je myška kavárenská, odkojená havloidními sluníčkáři, kteří se zasloužili o to zdecimovat náš stát. To, že tento stát je zdecimovaný z vrchu - není nadsázka. Zeptejte se pana Zemana a světové statistiky, které dnes staví ČESKO jako rozvojová země.
.
Zeptejte se vlády, kolik těch promarněných příležitostí, zeptejte se, kolik ubohých kiksů vláda provedla, a zeptejte se proč kdysi vyspělá republika je dnes oficiálně vedená jako rozvojová země. Zeptejte se pana Jana Kellera, proč produktivita práce vzrostla tisíckrát a plody této práce nedochází k lidem, kteří se především o to zasloužili. Zeptejte se, proč už aspoň osmdesát let se snažíme dohnat Německý stát, zdevastovaný totálně, totální válkou, a pořád se mluví o tom, že je doženeme za třicet let, tam, kde jsou oni dnes.

Už jen sama Bendova slova, že se stát má daleko lépe. Ono pane Bendo by bylo úžasně blbé, kdyby se i měl stejně - jako těsně po válce, anebo dokonce i hůře. Zjevně si pan Benda plete národ za těch několik vrchních tisíc, kterým se opravdu žije primově. Pane Bendo, že podle statistik náš stát v porovnání s Afrikou a Blízkým Východem vychází nejlépe? Ale pane Bendo? To, když porovnáte Káhirské slums s Československou republikou, tak to vyjdeme také nejlépe. Zrovna tak Cairo slum. Jaksi vám uniklo, že po první světové válce Československo zaujímalo jedno z předních míst kolébky civilizace - v Evropě. Dnes je Československo vedené jako rozvojová země. A je s podivem, že se u nás o tom vůbec nemluví, a vaše hodnocení o krásném žití u nás je spíš hodnocení sebe sama, a pár věrných blbounů.
.
Ovšem jak se dnes skutečně vede slušným pracovitým lidem vám jaksi uniká. Není se ani co divit, při vašich nezřízených platech těch několika stovek bonvivánů, kteří stejně jako vy si žijete vysoko v oblacích nad Českem a mudrujete. Vy snad ani nenakupujete v té "chudé" Praze, ale jezdíte do Bruselu, či Paříže.
.
Je mi líto, ale nejste srozuměn s životem českých lidí, nejste ani zkušený, ale sprostý vyjídač národa. Pan Babiš se podivuje nad vaším největším ůspěchem: Pan Benda - to je legenda této Sněmovny, 24 let tady sedí. To je neuvěřitelné! Jak jste to dokázal? Neuvěřitelné! Vím, že mám říkat Bendo. Ale říkám Benda - legenda. On vám po pravdě říká, že za čtvrt století "sněmce" jste udělal pro národ hovno.
.
Pana Bendu byste měli vyloučit ze sněmovny. Smrdí tam strašně dlouho. I kdyby to stálo trochu víc, tak by měl být vyskočen, - třeba do Bruselu, kde by skládal reporty třeba o Bangladéši. Anebo ho dát rovnou do důchodu. Stálo by to nějakou tu korunu, ale bylo by to pořád levnější, než když pořád straší ve sněmovně. Jeho ideje jsou většinou naprosto zvrácené.
.
Připomínáte mi multimilionáře pana "Schwancu," který vícekrát kdesi prohlásil, že lid by si měl utáhnout opasky. (Jako kdyby mu ještě nějaké dírky na opasku zbývali) a víc pracovat na novodobé otrokáře ve sněmu, vládě a tak. To ovšem říká člověk, kterému spadnul do klína roh hojnosti, o který se ani v nejmenším nezasloužil, a za odměnu sloužil věrně panu Havlovi. Je až neuvěřitelně zajímavé, že takovým blbečkům posluhují kavárenští sluníčkáři - jako příkladně pan Máca, Cempera, vypočítavý, a několik snílků odtržených od reality a Benda si sedí ve sněmu, a probendí kde co.
.
Kompletně neopodstatněné onálepkování DSSS je další příklad lživé politiky pravdoláskařů. Moc se dnes nemluví o tom, že pan Vandas byl odsouzen za to, že jako jeden s prvních prohlásil, že se na nás valí velká vlna Tsunami a měli bychom se bránit. Dnes to říká po pravdě kde, kdo, a nikdo za to není soudně stíhán. Věřím, že se jednou i soudci omluví panu Vandasi za křivdu, kterou mu provedli. Zrovna tak spousta, kteří odsuzují jeho hnutí, ani nečetli jejich program a stanovy, což by měli, když vydávají takové negativní lživé hodnocení. Je však pod jejich úroveň číst, a už vůbec říkat nestrannou pravdu.
.

Jestliže je spravedlnost, svoboda, spolupráce, sociální rovnost, zlepšení platů, důchodů, lékařství, pomoci rodinám, znárodněním neziskovek, které jsou sprostě ziskově chamtivé, znárodnění právní profese, aby přestala vykořisťovat vykořisťovaný lid, zakázání profitového systému exekucí, zavedení platů odpovídajících odměny za práci a ne žebračenkám, zmenšení příjmu bankám, a zvětšení příjmu malým živnostníkům, spravedlivější soudní systém, tvrdé dodržování našich zákonů všemi, přísnější a svědomitější dodržování zákonů ze strany policie, naprosto přísné prověření, kdo z emigrantů bude s námi žít, (a Bruselští vladaři by měli vědět, že toto je na našich lidech a ne Bruselu, kde žijí odtržení od našeho kraje a reality, vysoko v oblacích), zvýraznění finálních cen a ne nějaké navyšovací daně, ekologické příplatky, horské přirážky a bůh ví co ještě, kde si to zákazník musí sám připočítávat - tak to jsem i já NACISTA.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . A NESTYDÍM SE ZA TO.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama