NEOPODSTATNĚNÉ OSOČOVÁNÍ PANA OKAMURY

26. prosince 2017 v 19:43 | Jamesmacík |  Bajaja07
Tak si zase vymýšlí incident s paní Janice Atkinson. Ovšem i z projevu odpůrců vychází najevo, že se incident udál - byt o několik set metrů dál než vchod do budovy. Mluvíc o hnidopišství a snaze překroutit danou událost.

Nejblbější odůvodnění z úst pana Mácy, který tvrdí, že pan Okamura komolí i jméno paní Janice Atkinsonové. Pan Okamura mluví několika jazyky a cestoval dost po celém světě. Pan Máca, který je "expert" na výslovnost, by měl vědět, že: A se vyslovuje jako AE. Dále je v samotné Británii několik rozdílných dialektů a jazyk Anglický rozlišuje mnoho světových dialektů - jako Americký, Kanadský, Australský a další. Pro individua jako je příkladně pan Máca se špatným hudebním sluchem, ovšem správně vyslovené AE může znít čistě jako E. To teda na úvod zbytečného žabomyšího pitvání tohoto jména.
.
Dále od samých žalobníčků na pana Okamuru vyplívá, že incident se udál a jejich tvrzení, že se neudál si samo o sobě protiřečí. Pan Máca dále uvádí: "je pravda, že skupina protestujících na ni křičela a pískala. Nicméně s europoslankyní šlo cca 20-30 policistů." To se ovšem shoduje s popisem paní Atkinsonové, která tvrdí, že ano policie ji nakonec doprovodila do budovy, ale až po incidentu. Účastníci se po incidentu vrátili k autobusu a nejspíš zavolali policii o doprovod. Není na tom nic vylhaného, ale ukazuje to na snahu Romana Mácy a Jana Cempera zmanipulovat a svést incident na druhého a pošpinit pravdivé vylíčení pana Okamury. Oba pánové Máca i Campera by se měli odpovídat na cti utrhání a lživé vylíčení skutečné události.
Z jejich popisu události, ta hloupá snaha překrucování přímo čiší. K brutálnímu aktu mělo dojít cestou na politickou konferenci. Organizátoři se proti tomu striktně ohrazují. Jak se mohou pane Cempera ohrazovat, když k tomu skutečně došlo. Že paní Atkinsonovou někdo brutálně uhodil nebo praštil je doložitelné. Těžko můžou vytáčející se pánové vykládat, že paní Atkinsonová náhodou spadla na autobus a pohmožděninu si zrobila sama. To je ovšem typicky kavárenské. To, že se to událo deset nebo sto deset metrů od vchodu nijak není v rozporu s prohlášením pana Okamury, nebo paní Atkinsonové. Ona také nemůže rozlišovat Zelené, piráty a tzv. občanskými iniciativami zblblých individui. Pro paní Atkinsonovou to nutně musí být jedna a ta samá verbež.
.
Organizátoři demonstrace se ohrazují i proti tomu, že je Okamura nazývá neofašisty, anarchisty a extremisty. Oni stojí si za tím, že demonstrace byla organizovaná občanskými iniciativami. Ovšem i oni nazývají SPD neofašisty, anarchisty a extremisty. To se můžeme dohadovat do nekonečna, kdo je kdo. Tohle rozsoudí pouze vývoj a čas.
Osobně se přikláním k panu Okamurovy, protože nejen většina české společnosti je proti nadutému, zglajchšaltovanému Bruselu, ale většina celé Evropy straní lepšímu uspořádání a vedení Evropské Unie. Dnes jejich nevolení, samolibí, platy zkorumpovaní představitelé neodpovídají rozumnému vedení - jakou by měla mít naše svobodná Evropa. Pouze zblblá, nadutá, protilidová, zkorumpovaná individua, jako je pan Dienstbier, Štětina, Herman, Halík, Kocáb a dalších několik alientů žijících v říši snů na Marsu, to nemohou vidět. Brání jim v tom jejich zkorumpovanost, opulentní uloupené platy, a pomalé i omezené myšlení. Pan Máca a Campera jsou jenom přisluhovači nadutému a nelidovému hnutí.
.
Evropská Unie vůbec nepracuje ku prospěchu jednotlivých států, nepracuje ku prospěchu Unie jako celku a jen si vedení hraje na císaře. Zatím, ani to neumí. Je to vskutku Evropská tragédie. Přitom když začínala Unie, tak měla dobré cíle, a ještě lepší vedení. Jedině hlupák dnes může říci, že Unie pracuje pro všechny národní členské státy.
.Má pravdu paní Langšádlová, když tvrdí, že Evropská Unie se podstatně změnila, než když jsme do ní vstupovali. To samo osobě je k zamyšlení a mělo by se to v Bruselu vehementně prosazovat s tím, že s této jiné Unie jinak vystoupíme, protože nedodržuje ujednané dohody.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama