MALÁ ODPOVĚD NA VELKOU OTÁZKU PANÍ HAMPLOVÉ

12. prosince 2017 v 3:39 | Jamesmacík |  Bajaja07
Ano, dělný lid a živnostníci jsou pro vladaře jenom potřební idioti. Živit všechnu tu lůzu: neziskovky, všelijaké tuneláře, mafiosoz, právní smetánkou, (která jenom přihlíží a mne si ruce, jak oni mají práce), ale především naši nepovedenou, veskrze zkorumpovanou přeplacenou vládou, která toto vše vede tou nejhorší cestou do pekel. Vy přeci musíte vědět, že dnes je Česká země začleněná jako rozvojová země. Ne, že bychom se měli hůř než za Rakousko Uherska, ale celá naše vláda se zastavila a přešlapuje na jednom místě. Věděli to komunisté, a proto se vzdali svých koryt výměnou, že se mohli stát velmožní kapitalisti.

Vážená paní už dávno pan Okamura spočítal, že bylo u nás před lety na sto padesát neziskových organizací - a dnes to bude podstatně více. Naprostá většina je dotovaná tax poplatníky. Většinou se jedná o mnohamilionové částky. A většinou se to míjí jakýmkoliv účinkem, jak jistý představitel v Litvínově prohlásil. To nemůže dlouhodobě utáhnout ani buvol, natož osel. Vladaři to všechno hodí na lid - ať to platí, počítaje v to jejich velkých a nezasloužených platů. Výjimkou je několik politiků včetně pana Zemana, který by udělal daleko víc, ale nemůže, protože je sešněrovaný dohlížejícími supy, vládníma zvyklostmi a zákony, které mu dovolují jen pokládat věnce, přestřihovat pásky, veselit se jako náš representant a psát memoáry. Že se snaží dělat daleko více, je mimo rámec jeho povinností.
Pan Babiš je jim však trnem v oku. Ani je moc nezajímá, že státní zisk Čapího Hnízda předčil těch mizerných padesát milionů. Za jeho ministrování však vyplívá, že nikdo nemá ani šajnu co skutečně bylo vytunelováno, ukradeno, zcizeno, nepřiznáno, zatajeno, propadnuto do černé díry a podobně. Nějak se ví, že toho bylo hodně. Především se to "poztrácelo" pomocí vládních a jiných "čunitelů." Nejsem vědec, docent, ale jedno vím: Byla naprostá blbost všechno znárodnit, a ještě větší blbost byla všechno odnárodnit. Ne, že muslimové jsou extremisti. My jsme ještě větší.
Naplnila se slova našeho předního blbce pana Nejedlého, který kdysi prohlásil: Budeme pomáhat ze všech sil a rádi počkáme na Sovětský Svaz až nás dožene, a potom půjdeme společně cestou k zářnému komunismu. Čekali jsme a pomáhali sedmdesát let nejen Sovětskému Svazu jako mourovatí, až nás i takové země jako Bangladéš, Jugoslávie, Ázerbájdžán předehnali mílovými kroky. Nemám nic proti pomáhat nerozvinutým zemím, ale mělo to být z přebytků naší produkce, a ne brousit náš lid, že by se i císař pán styděl. Přitom vrchnost si žila na úrovni západního světa. To si oni hlídali velmi dobře.

Jedna z věcí, které komunisté dělali dobře bylo držet hamižnost právní smetánky pod pokličkou znárodnění. Neměli se právníci zase tak špatně, ale chtěli ten západní rozlet chamtivosti. V předních řadách rozkrádali všechno, na co jejich boubelaté ruce dosáhli. Přitom nic národu nedávají - snad jen podělané, hloupé, nedomyšlené zákony a balíčky, včetně hamižných exekutorů, namířené proti lidem. Jejich nový zákoník je tak děravý jako cedník, a už teď usilovně pracují na jeho opravách, - za hluboce tučné peníze poplatníků. Jeden se musí ptát, jestli oni mají ždibec odpovědnosti, anebo v to je záměr zase pumpnout blbou lůzu. Převelice to smrdí oběma případy. Účtují si přitom světové ceny. Ano to si hlídají. Ani jeden se však nezvednul proti nezákonné restituci církvím, které už jemným způsobem vyvlastnil císař pán. Zjevně nebyl blbec a věděl, že by církve začali lichvařit se světskými pozemky a duchovní náplň církví by dali na vedlejší kolej. I v nedávné době ŘÍM proslul aférami bankéřů duchovních oveček, kdy je nacházeli oběšené pod mostem. Jejich hamižné ruce bank se rozpínají jako chapadla chobotnice a tenhle neřád nám vláda zadělala vrchovatou měrou. Ony ty všechny restituce taky převelice páchnou podrazem na národu. Právní smetánka pro národ neudělala nic, v očekávání, že právě z restitucí jim nastanou opět hody jako v devadesátých letech.
Je ironii osudu, že nadnesené články o tom, jak krásné je u nás žít, jaksi pokulhává za vrchními deseti tisíci. Pan Jan Keller tvrdí, že produktivita práce se od založení státu zvýšila stonásobně. Ovšem náš občan to jaksi nepociťuje. Ptá se: "Kde ty peníze jsou?"

PROBLÉM VĚZENÍ
Ve vězení, které stejně nadpoloviční většinou je v jakoukoliv roční dobu okupované soudruhy cikány a jsou živení řízkem z prasečinců, které oni chtějí zbourat, aby pro ostatní národ bylo řízků ještě méně. (Já vám závěrem přiložím dva takové ironické články, které jsou dnes otřesně reálné).
Celý ten systém je na palici, kdy vězňové mají větší práva než důchodci, maminky, tělesně postižení.

Ohledně množení králíků, kteří jen vyrábí další králíčky a přežvykují mlíčí, měl jeden bývalý člen ODS, než byl vyskočen z postu, návrh, že by měla být všem maminkám vyšší podpora do čtyřech dětí, ale pak dost. Jestli chceš mít víc dětí, musíš se o ně postarat sám. Rodiče s více dětmi by museli do výroby, a ne si válet vuřty na kanapi. Také lidumilný Brusel by je mohl zaopatřovat - ale v Bruselu. Anebo se o ně starat soudružka královna z Velké Británie, kde by mohli bydlet ve vládním zámku, jak to chtěla jistá a početná česká rodina Romů.
Leta nazpátek vyšla studie jistého pana Gaudina. Je pravda, že nebyla příliš lichotivá "utiskované" menšině našich cikánů, ale byla zjevně pravdivá. Nevyčítalo se mu nic, jen to, že by členem jisté organizace. Co mě zaráží je však to, že on chtěl, aby se u kulatého stolu sešli jak sociologové, docenti v oboru, doktoři, a hlavně cikánská representace a konečně se ten problém řešil. Sto let je tu ten problém a zatím se nic nevyřešilo i když se kecá za tax peníze víc jak dost. Pan Kocáb by mohl povídat - a snad i vypovídat. Nevím, jak to jinak říci, ale: Prošukal peněz za stamiliony. Je teda ovšem pravda, že to mu nemůže vyčítat ani jeden z vladařů - a oni mu to z vrozené skromnosti také ani nevyčítají. Ovšem začtěte se do správy pana Gaudina a mimo toho, že byl členem "nevalné" strany tam není nic špatného, mimo těch ne zcela lichotivých statistik. Vždyť ty české věznice jsou dnes hlavě pro ně - i s obsluhou. I tak nás doběhli.

Je teda pravda, dal by se nastrčit jiný docent, který by tu studii přepsal a trochu přeházel věty. Na to konto by se najmula vládní budova a celý tým by na tom pracoval. Ovšem myslím, že to je nemorální. Pan Gaudin by se měl očistit, omluvit se mu, a pak skuteční vědci, docenti a cikánská representace by měla pracovat na řešení.
Po válce jsme údajně měli deset tisíc cikánů. To ta vláda mohla zamhouřit i kuří oka a šoupla jim přídavky i na cikánskou pečeni. (Slepice si většinou ukradli sami). At si žijí volové. Dnes jich je aspoň třicetkrát víc, a ještě podvádí jako rození cikáni. To už leze robkošům do peněz. Přirozenou cestou bychom je mohli nechat, ať zaplňují stát. No jo, ale kdo bude na ně dělat? Že by oni sami? O tom pochybují i daleko větší kapacity, než jsem já.

Záchranný nápad vašnostů je" sereme na práci, ať dělají Muslimáci. Je to ovšem zvrácený program naprosto odnárodněných fiškuntálků. Nemají v sobě kousek hrdosti a cti vůči svým lidem. Měli by být rádi, že je nás méně - aspoň si orná půda trošku odpočine. Pro dělníka je naprosto jedno, jestli mu práci sebere muslim nebo robot. Oba nemají k této zemi žádný vztah. Lidé ve vládě jsou tak blbí, až se vyštengrují a panovníci tomu udělají konec - válkou. Bohužel válka bude a zničíme se totální válkou, totálně. Jedině zázrak nám pomůže, ale je jaksi v nedohlednu.
Hádají se vašnostové o inkluzi, ale každý rozumný člověk musí uznat, že to je nesplnitelný ideál a naprosto nefunkční. Peníze doslova vyhozená oknem. Podpora maminek byla na pořadu od začátku založení státu. Jenže tenkrát byla naprostá většina žen střední třídy v domácnosti a muž sám byl většinou schopen živit rodinu.
Problém pomáhání rodin byl ve vládě na stole i po druhé světové válce. Jednalo se, jak z hovna udělat kuličku a aby to nic nestálo. Dokonce se navrhovalo, že matky s více dětmi by měli dostat adekvátní podporu, a aby nemuseli do práce a starali se o děti. Padlo to, protože by to jednak stálo peníze, a protože toto měl už zavedený soudruh Hitler. Tenkrát bylo a je v kurzu co dělal Hitler, se musí dělat obráceně a socialisticky. No a výsledek máme na stole.

Dále tzv. emancipace žen. To se ale zvrhlo na "oprezaci" žen. Dnes žena musí vykonávat všechnu práci jako naše babičky, ale má "právo" i ještě chodit do práce. V praxi se nouzový válečný stav změnil na permanentní. Navíc, aby se to vůbec zaplatilo, tak se mužům snížila reálná mzda na polovic a výsledek je, že běžná žena se bez práce neobejde. Oba se nemohou obejít, aby jeden z nich nedělal a výchova dětí se nechá - gójovi. Jsme větší otroci, než jsme byli za soudruha císaře pána. Kdeže jsou ty "otrocké desátky," které naše tři předminulé generace platili velkomožným pánům. Jestliže je pravda, že každý člověk na daních musí odpracovat víc jak šest měsíců (jakože to pravda je) tak potom ale jeden v domácnosti otročí celý život pro gouvernement. A ještě na to musí dělat přesčasy. No tož!!!

Vladaři přitom lopatami rozhazují naše peníze - včetně svých nezasloužených platů. Problém je, že neberou ani v nejmenším ohled na svoje bojácné lidi. A proto jsme dnes na úrovni rozvojového státu. Proto oni rozprodali za mrzký peníz všechno naše rodinné zlato, proto rozprodávají všechno naše rodinné stříbro, a lithium. Prodají i svou vlastní babičku, jen aby nemuseli nuzovat jako ta chátra dole. Chátra dole žije hodně dlouho z výdobytků jejich rodičů a prarodičů. I když jsou opatrní, taky po dvaceti letech amatérského vedení státu, i jim dochází dech, protože nenažraná hydra bere vše, na co přijde a chce se předvádět světu, jací jsou oni fořti a pomáháme všem. Jenom ne svým vlastním lidem. A rodina, která má čtyři děti a pokavad nežije na přídavkách, tak má opravdu těžkej život. Zaplat pán Bůh, že jim rodiče aspoň zanechali domek, aby měli kde bydlet. Jinak jsou v pytli exekutorů.

Pan Ringo Čech má jako vy názor, že celý ten systém už nic nespraví než radikální změna. On zastává řešení kalašnikovem, protože jestli si někdo myslí, že ty vladaře jako je Dienstbier, Benda, kavárenský spol. půjdou dobrovolně od těch koryt, tak se šeredně milý. Jsou připoutaní ke korytům řetězem, a ani pancerfaust to nerozsekne. Dnes už se nedají pohladit po hlavičce a domlouvat jim: "Hele jdi do prdele, seš starej, blbej jako děravý vědro. Nech to mladým, ať si taky zavládnou, napakujou se, a zjistí přitom, že ta demokracie je zapeklitá věc, a každý chce prosadit pouze a jen to svoje. Mohou se tak hádat do alelujááá - a jenom lidu překáží. Bez nich lid by byl dál a lépe.
Blaho národa je těm dnešním panovníkům šuma fuk.

Pan Petr Havlíček, který se dlouhodobě zabývá problémem vládnutí, navrhuje velice rozumnou věc, kdy všichni vládnoucí a aspiranti na funkci by měli složit jisté zkoušky zaměřené na jejich teoretickou výbavu na tu kterou funkci. Osnovy jsou dokonce zpracované a dostupné. Jejich výsledky by měli být veřejné. Dále část jejich platu by měla být ukládaná v eskrow, aby byli pojištění aspoň na malé kiksy. Velké nemůže zaplatit nikdo. Že ano pane Sobotko.

Sbratřování národů takovým způsobem, jak si Bruselští a podobní vašnostové představují, je už dávno za hranou únosnosti. Nemohu uvěřit, že by někdo z rozumných lidí v Evropě mohl souhlasit s Bruselskými, to jsou jedině a pouze poklonkujíce vyliž-prdelkové. Rozumné řešení jako uzavřít neprodyšně hranice Šengenského prostoru a nepustit ani myš, kdyby neměla platný pas, očkování na všechny nemoci, neměla by tuberkulózu a různé ty AIDS, HIVS, choleru, a neléčitelné nemoci, měla by dost peněz na jídlo po dobu jednoho roku, (jako to kdysi vyžadovala Kanadská jízdní policie během zlaté horečky), podepsání, že půjdou tam, kam je stát pošle na pět let, a přísežné prohlášení, že budou respektovat zákony a milovat stát, který je vezme. Zřeknou se třeba: mnohoženství a všeho, které bylo v původním státě běžné, - a eklující se Evropanům.
V opačném případě mohou naprosto dobrovolně na svoje náklady zase odcestovat odkud přišli.A protože Evropské země zatím ještě patří Evropanům měli by důrazně vyžadovat, aby se jakýkoliv přistěhovalci podle toho chovali - a v opačném případě použít bezpodmínečně i síly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama