TOPOLÁNEK PRESIDENTEM?

10. listopadu 2017 v 11:43 | Jamesmacik |  Bajaja07
TAK TO TADY MÁME, PAN TOPOLÁNEK PRESIDENTEM.

Mám ho rád. Už jen to krásné jméno invokuje vzpřímenost, - rovný jako topol. Topolánek by se tyčil ve vládě mezi těma všemi naprostými idioty minimálně o hlavu. Ovšem do dubového tvrdého dřeva, jako třeba Dubček, má daleko. On je spíš takový měkký, málo tvrdý, spíš něco jako tvarohová syrovátka. No pravdivý kapitálový kapitalista - ošusta. Náš opravdu drahý expremiér Mireček Topolánkojc, chce tedy opět do politiky. A dokonce cobi PRESIDENT! Údajně proto, že jednak je zkušený, že to zná, a že na to má fištróna. Dokonce na to má i finančně. Má vzadu i tlačenku (Kalouska) a je dnes veleúspěšný podnikatel.
Dokonce má novou ženu a potomka. Se ženou dnes nemá problémy, protože když dosáhl určité váhy a věku, tak jako rozšafný premiér ji vyměnil za ztepilou kobylu (Havlíček). Asi opravdu už nemá žádné elektrárny, ale může být, že jeho pětiletý vnuk, se jménem po matce, je už za vodou, a vlastní nejednu elektrárnu. A ruku na srdce, národu je jedno, jestli jsou FV, nebo ty na páru, či atomové.

Celým svým stylem vládnutí dokazoval, že možná není zase tak chytrý, ale jako politik je mazaný. To mu přeci nikdo nemůže upřít! Nikdy nebyl souzený, ani oficiálně trestaný a opravdu v těch kruzích se to cení, jako náš člověk - stejně vyčuraný. Jako presidenta bych se ho bál.
Nikdy údajně "nikoho nepodrazil, což bych dal do velkých uvozovek, ale pořád dluží důchodcům miliony, které čistě náhodou zapomněl vrátit. Jak sám často říká: "protože už neměl čas". K jeho prospěchu dlužno říci, že to neukradl jenom pro sebe, ale jen to tak pře-šíboval, aby záplatoval nějakou díru jinde. On to tak nevidí, ale furt to bylo vypůjčený od důchodců. Já opravdu si myslím, že on na presidenta opravdu má, a dovede nás k naprosto netušenému rozkvětu a vůbec netušeným zítřkům.

Mluvíc o času, tak pan Nečas je furt popotahován za ty blbé balíčky a balíky, které stály národ balík, a byly na hovnajs, ale za to, že přihodil své milence miliony. (Po pravdě asi opravdu dřela na tom pracovním stole jako kůň). Dal ji do ruky moc maharadži, že ji každý musel oslovovat paní ředitelová - to vše je jaksi tabu. V těch kruzích je to opravdu tabu, protože je to rozšířená praxe a mezi "slušnými" lidmi se o tom nemluví. Ty tresory plné všelikého zlata a kamení (drahého) už policie nijak nebere, protože v těch kruzích to má kde kdo.

Kamarád mi tudlejc napsal, že seznam FV elektráren je na přehledné mapě i s majiteli. Pokud si kliknete na město Uherský Brod, objeví se obrovská FV elektrárna 10 MWp (10 megawatt peak), která je zde uvedena pod společností DIVALIA a.s. - patřící no ? No ? Vlastník je MIREK TOPOLÁNEK ! (však vykradl důchodcovský fond 90 miliard, kde byly důchody do roku 2025 a teď tam není nic!!!) Paroubek má jinou, kde je spoluvlastník, o něco větší - jen 3 x, 30 MWp elektrárny. To jsou naši pašáci ! ! !
(Může však také být, že ty elektrárny vlastní úplně jiný bagoun tunelář, a jde jen o shodu jmen). No, snad se mi nevysmějete!


http://www.elektrarny.pro/seznam-elektraren.php
Pokud vás (http://www.elektrarny.pro/seznam-elektraren.php) problematika "Fotovoltaiky" zajímá, zde je množství informací a nejen oni. Klikněte si na Zdroje informací a pak si vyberte adresu, kterou libo a najděte si co chcete. Hezkou a poutavou zábavu při zjišťování zajímavých informací, jak se vládní supi balíkují. Myslí jen na své kapsy a obyčejný člověk, to je už nezajímá. (Ovšem zde mluví bledá závist a jeden musí uznat, že těch elektráren zase není tuze moc, aby každý člen národa měl jednu. To už by byl ráj na zemi, a všetci vědí, že musíme ještě několik let čekat).
největší zloději jsou Klaus ( ODS ),
Topolánek ( ODS )
a Kalousek ( TOP 09 ) ! ! !
Aspoň víte koho si chcete zvolit ve volbách! ! ! Je to jen na Vás, jak se rozhodnete! ! ! Pokud je to pravda a naše JUSTICE s tím nic nemůže udělat, je jen jedno jediné řešení. Prostě jim nedovolit si to užít a nenechat to užít ani jejich dědicům. Účel světí prostředky. Hlavně, že soudruh Topolánek vrátí, co si nakradl.

A jsme u demokracie, kterou já tedy mám opravdu rád. Nejlepší je se šunkou. Ona už za pravěku se vyznamenala, a třeba soudruzi Římani se ve sněmu jednoznačně dohodly, že ten vůl Caesar, je převyšuje intelektem o víc jak hlavu, a tak mu jí jednoduše zkrátí, aby si všichni byly rovní.
Dohodli se přísně demokraticky, že si do něj musí každý píchnout, aby se potom někdo nevymlouval, že on ne, že on se jen díval.
Dnes se ovšem ví, že potom ta říše upadala, až se úplně rozpadla. A kdo ví, kdyby ho přísně demokraticky nezapíchli, tak ta říše mohla vzkvétat dodnes.

Demokracie si musíme vážit i dnes, když o ní každý - tak často mluví, dušuje se tím, zaklíná a různě se to skloňuje, že dnes už nikdo pořádně neví, co to znamená. Jen se zeptejte muslimů a na dálném východě. Ti jsou na demokracii experti.
Tak až budete volit pana presidenta, vzpomeňte si na Topolánka, na to, jak on kdysi státničil, vzdejte mu hold a zvolte ho tam, kam patří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama