PŘESTANTE LHÁT O NAŠICH TAX POPLATNÍCÍCH

12. listopadu 2017 v 20:24 | JAMESMACIK |  Bajaja07

Otevřený dopis panu presidentu, ohledně ůdajného nepodloženého prohhlášení. Drzost vůči našim pracujícím, je jednoznačně nemístná a lživá. Problém je, že jim tyto nepravdivé ůtoky léta procházejí, a ještě jsou podporovány unskrupolními taky-politiky.

Pan President Miloš Zeman . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . James Macek
Hrad, Praha . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1902 - 11Ave SW.
Česká Republika . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . CALGARY, Kanada
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Listopad 11, 2017
.
Vážený Pane presidente

Chtěl bych reagovat na rasistické reakce několika romských (cikánských) členů. Neměl by být problém splnit přání těchto několika Romů (cikánů) a podložit prohlášení pana presidenta. Je bohužel pravda, že většina takových údajů se z ohleduplnosti k Romům (cikánů) tutlá. Ovšem studie existují a měli by být zveřejněné. Jestliže ti čtyři romští polovzdělanci to vyžadují, měli by to mít - ale bez doktorských příkras taky-sociologů. Bohužel vrozená ohleduplnost a cudnost je už naprosto nemístná.
.
Zpráva v Idnes.cz, kde se tito dotyční ohrazují nepodložeností, je lehce splnitelná. Jen se obávám, že taková správa naopak naprosto rozzuří pracující, kteří celý ten podvod platí. Jedna studie z mnoha, která byla docela dobře vypracovaná před mnoha lety, byla dokumentačně zpracovaná panem Gaudinem. Místo odsouzení pana Gaudina, by to měl být základ k řešení cikánské otázky. Možná, že se mýlil, ale on žádal, aby se zasedlo se sociology, a hlavně cikánskou representací u kulatého stolu. Konečně se začal řešit tento problém cikánské otázky.
. Obrovské částky jsou vynakládány na integraci Romů a mimo vzácných výjimek se náklady minuly účinkem. To ovšem není nepodložená správa, ale je to dokumentováno dnes a denně. Včetně tiskem - kdyby Romea.cz a kdokoliv měl zájem. Podle mě, celé to Romské hnutí by mělo být podstatně skromnější a ohleduplnější, především vůči těm, kteří je svou prací z velké části živý.
Jako jeden z představitelů bílé rasy žádám, aby se dokumenty, které věcně dokládají podvod našich cikánských občanů, vytáhl na světlo boží a začalo se tento rasistický přístup Romů řešit. Jsou to oni, kdo špiní dobré jméno našich pracujících v OSN, EU v Bruselu a mnoha jinde. Dokonce i psali Anglické paní královně Alžbětě, aby se jich zastala a ubytovala je v zámku.

Nejen, že jsou nepřiměřeně dotovány pracujícími za to, že se povalují, ale jsou dotovány fantasticky jinými prostředky:
  • Příkladně vězeňský systém, který je z polovičky obsazený těmito příslušníky. Pro ně je to jakási Majorka, či Havaj, kde si odpočinou od ročního shonu.
  • Policejní systém, který je neúměrně zatěžován touto malou minoritou. Který berou jako zábavní podnik.
  • Právní systém, který pro ně je u nás hrazený státem (a to není pouze sto milionová částka, neboť právníci se neuvěřitelně pakují touto minoritou)
  • Neziskové organizace, kterých je bratru víc jak sto padesát, a romští příslušníci neuvěřitelně parasitují na svých vlastních občanech.
  • Padělání rodných listů nenarozených dětí, lékařských vysvědčení, neschopnost se starat o vlastní děti a vůbec plození s tím, že se stát postará o děti těchto parazitů.
  • Jejich přístup k parazitování: - místo aby využili zakoupený prasečinec k jejich rozvoji, a tam vyráběli pro sebe ty nejlepší masné výrobky, tak nejenže zničí tento zdroj obživy, ale dokonce chcou, aby druzí to zbourali a aby skuteční pracující tam postavili mohylu jejich parazitismu.

To vše se dá naprosto přesně zdokumentovat a jestli budou chtít i s dvojmístnou cifrou za desetinou čárkou. Pro potřeby kohokoliv by měli tyto údaje být dostupné, a především romské populaci. Financované ovšem z jejich fondů.
  • Mám za to, že by česká pracující populace, už konečně měla uctít všechny parazitující povstáním a usadit je do patřičných mezí.
Excerpt z Idnes.cz: Romští členové Rady vlády pro záležitosti romské menšiny se ohradili proti slovům prezidenta Miloše Zeman o tom, že mezi nepřizpůsobivými občany je nejspíš 90 procent Romů. Zároveň vyzvali veřejnost, aby Zemana nepodpořila v nadcházejících prezidentských volbách.
Prezident země si nemůže dovolit veřejná prohlášení tohoto typu bez podložených dat a údajů," uvedli členové rady v otevřeném dopise, který zveřejnili na serveru Romea.cz. Pod dopisem jsou podepsaní Martina Horváthová, Čeněk Růžička, Jan Kudry a Michal Mižigár.
Jestliže je otázka takto nastolená, tak zdalipak pan president si může dovolit vydat takové prohlášení tohoto typu s podložením dat a údajů? Nakonec o to žádají mnohé politická uskupení a celá veřejnost, včetně těchto Romů.
Já se pane presidente omlouvám, že vás takto obtěžuji, ale mám za to, že bez velkých problémů hrad bude moc podložit a dokumentovat vaše slova, bez zbytečných ohledů na překrucovače pravdy. Zvláště OSN a EU falsifikátorů.

S přáním pevného zdraví a důvěrou, že především vy povedete náš stát další čtyři roky. Přáním všeho dobrého celé vaší rodinně a vašich podporovatelů, jako je příkladně pan Ovčáček.

S hlubokou úctou, hodný rebel James Macek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama