SEBELIKVIDACE

10. srpna 2017 v 22:19 | Ruzni |  Bajaja07

Když v listopadu 1989 nadšené davy zvonily klíči, všichni tvrdili, že je to zvon svobody. Kdyby tehdy někdo špitnul, že tam slyší i první tóny umíráčku, tak by ho dav něžně ušlapal. V roce 1918 měla Československá republika svou modlu T.G.Masaryka. V roce 1989 si našla další ikonu, Václava Havla. Dnes už jen pán Bůh ví, co v jeho projevech a činech byla romantická vize a co záměrná lež...


ŮVOD K ČLÁNKU SEBELIKVIDACE

Tento článek jsem obdržel nedávno emailem s poznámkou, že koloval na internetu, ale byl už odstraněn. Jako autor článku je uveden nějaký Jiří Otčenášek. Neznám ho, nevím, kdo to je, ale naprosto přesně vím, že textem toho článku vystihl přesně to, jak já osobně vnímám stav věcí v naší zemi.

Proto si dovoluji tento článek umístit do mého blogu, protože já bych to lépe nedovedl slovy tak popsat. Pravděpodobně, někdo tento článek už četl, ale určitě tento text zaujme i nové čtenáře. Přál bych si, aby tato slova vyburcovala k zamyšlení nad stavem věcí u nás doma v CZ, nad celkovým vývojem po r.89 a nad tím, jak to mají u nás politici lehké, když jim ochotně strávíme jakékoliv svinstvo, které poškozuje nás všechny. Tedy celý národ, až na ty, kterým to vyhovuje.

14.7.2016 O.Krofta Bajaja07 přidal poznámky v této barvě.


ČESKO SEBE SAMO LIKVIDUJE UŽ 25 LET

Jiří Očenášek (pozn. Z internetu už článek zmizel)

Když v listopadu 1989 nadšené davy zvonily klíči, všichni tvrdili, že je to zvon svobody. Kdyby tehdy někdo špitnul, že tam slyší i první tóny umíráčku, tak by ho dav něžně ušlapal.

V roce 1918 měla Československá republika svou modlu T.G. Masaryka. V roce 1989 si našla další ikonu, Václava Havla. Dnes už jen pán Bůh ví, co v jeho projevech a činech byla romantická vize a co záměrná lež.

Nebo vizionářská lež, či lživá vize. Každému z té doby zůstalo v paměti něco jiného. Na co dnes vzpomínají rodiče tehdy osmiměsíční holčičky ležící na dětském oddělení na Bulovce, kterou po populistické amnestii znásilnil a zavraždil právě propuštěný pedofilní recidivista.

Jaký měli tehdy pocit skuteční čeští uprchlíci ze Sudet, když se v roce 1990 omlouval sudetským Němcům, že jejich poválečný odsun "považuje za hluboce nemorální čin". Ale ano, Byl to hluboce nemorální čin. Ovšem vyřešil pro Čechy jednostranně šarvátky se sudeťáky, kteří po pravdě tvrdili, že vlastně jsou druhá největší menšina ve státě a teprve další jsou Slováci. "Trochu lži přeci nikoho nezabije". Ovšem Češi vyměnili hrdé, pracovité sudetské Němce za zlatokopy, i z jiných krajů, kteří přebírali majetky sudetáků, a moc na práci nemysleli. Také máme dnes z deseti tisíc cikánské národnosti, už třista set tisíc, kteří hlavně žijí z podpor a brojí, že Češi se nechtějí přizpůsobit jim, jak je chudáky, Češi záměrně opresují, a aby jim druzí postavili pomník v Letech. Je to také dobrý mezinárodní tah, jak ty Čehůny přišlápnout, aby neremcali a poctivě pracovali na ty naše "cigoše" a velkomožné i všehomožné pány.

Již nikdy nevstoupíme do žádného paktu. Ale už v listu The New York Times z listopadu 1993 horoval pro vstup Česka do NATO, a dokonce nehorázně tvrdil, že "NATO není nepřítel Ruska, ale jeho partner a přibližování jeho hranic k Rusku není přibližováním nepřítele, ale naopak přibližováním pásma demokracie a prosperity".

Pak 29.dubna 1999 pro francouzský deník; Le Monde prohlásil "nálety, bomby, ty nebyly vyvolány ze zištných zájmů. Jejich povaha je výlučně humanitární". Paní Albrychtová by mohla vyprávět, jak nezištně skupovala Srbské majetky.

Bylo by hezké, kdyby byla pravdivou tolik citovaná příhoda z kruhů Olze Havlové nejbližších, že když přišel domů a prohlásil, že se s Čalfou dohodli, že bude prezidentem, reagovala budoucí skutečná první dáma údajně slovy "Jen aby ses z toho, Vašku, neposral."

A v této větě je v kostce povaha dnešní české a evropské politiky. Kolik "politiků" se již podělalo blahem, že jejich profesionální i lidská nedostatečnost dnes září ve světle reflektorů. Pan kněz Pytha trefně prohlásil: "K čemu jsou nám zbraně, když nemáme muže, kteří by je na svou obranu zvedli".

Tvrdí se, že ekonomiku řídí neviditelná ruka trhu. Ani náhodou. Ekonomiku řídí zatraceně viditelné ruce těch, kdo si z ní chtějí udělat Stolečku prostři se a Oslíku otřes se. A aby se prostíral doširoka a třásl se jak v zimnici, je třeba nejprve zničit nezávislost národních ekonomik a učinit z nich jednu globální nepřehlednou obludu. A pro tento cíl potřebují neviditelnou ruku ovládající politiku. Jen na těch jejich politických Hurvíncích a Spejblech nesmí být vidět ty vodící provázky ani postava vodiče. Stačí těmhle loutkám podstrčit své mocenské ideje a přesvědčit je, že jsou geniální a přišli na ně politici sami, oni už se pak vodí sami a navzájem. Právě tímto způsobem se přes politiku formuje ekonomika a ze spojení obou se rodí neskrupulózní nadvláda. Vláda v našem státě je tak amatérská, tak protistátní, že rozum to už nebere. Ještě tak pět let, kdy se konsolidovalo, tápalo, ale třicet let takového vládnutí je neodpustitelné. Bohužel čas dosvědčuje, že Adolf měl pravdu: Češi jsou pracovitý národ, ale vládnout si nemohou, protože jim chybí přehled, rozhodnost, fištrón a státnost. Místo Wilsonova: "Jeden národ, jeden stát" jsme založili mini: Rakousko-Uhersko-Slovensko--Zakarpatsko-Polsko-Sudetský státeček. Ta rozdrobenost národních zájmů je, bohužel, znát. Místo velkého šedesátI miliononového státu jsme založili státeček s jednou čtvrtinou obyvatel, který však měl kapacitu zásobovat šedesát milionů lidí. Z toho pramenící závislost na zahraničních trzích.

ČÍM A KÝM SE ROZBÍJÍ 25 LET ČESKÝ STÁT?

1.) Nejprve se zesměšní celý národ. Jste nevzdělanci. V Nepálu je každý pasák yaků bakalářem. Tak se založí v každé opuštěné stodole soukromá vysoká škola, aby i holka tančící u tyče, či líný synek čilého podnikatele měli Bc. Nejde o kvalitu, jde o statistiku. Klasické university opustí svou tradici Alma mater a zaplevelí se obory o kterých uvažoval kdysi v Haliči Jára da Cimrman. Názory a práce univerzitních profesorů, které titul ctí, převálcují mediálně nejrůznější buzno-exhibicionisté.

Ze státních základních škol se inkluzivními a jinými věčnými experimenty vytvářejí budoucí školy pomocné, na nichž hlavní slovo budou mít nejrůznější metodičky z oborů inkluze, integrace, imigrace, a vypravěčky korektních pohádek o princi Bajajovi z Ugandy a jeho registrované partnerce Popelce z Damašku.

2.) Pak je třeba zničit národní ekonomiku, hlavně průmysl Nic neumíte. Všechno, co jste kdy vymysleli a vyrobili, byl neprodejný šunt. Nikdo ve světe nestojí o vaše nákladní tatrovky, motorky, sigma pumpy, letadla, obráběcí a textilní stroje, sklo a bižuterii. Zavřete vaše továrny a místo nich otevřete montovny. Aby se neřeklo, na chvíli necháme zazářit pár vašich slovutných "kapitánů průmyslu". Ti se nakonec za pár let se svými Titaniky propadnou do septiku, protože nevěděli, že správný kurz určuje kompas a ne teploměr.

Vy jste tak neschopní, že si ani neumíte načerpat minerálku z vaší země, vy si dokonce neumíte ani nahnat pitnou vodu do vodovodních trubek. Ještě, že jsme tu my a za mírný bakšiš to pro vás uděláme sami. Vyrvání všech důležitých lidských prostředků jako voda, energetika, nerostné bohatství z rukou businessu a naúčtování nákladů za třicet let. Je to také důsledek učňovského vedení neumětelů a mocipánů. Stál jsem plačíc vedle staré zplundrované, cikány a šunty vyrabované malé továrničky na Běloveskou minerálku, kde pouze místní měli možnost si načepovat tuto chutnou minerální vodu vytékající přímo do řeky. Nádhernou velkou ozdravovnou s kolonádou, které celé místo bylo už na odpis, protože staronový majitel po čtyřiceti letech nadvlády komunardů neuměl a ani nevěděl co s tím.

Rozinky vyzobeme, ze zbytku uděláme sklady ojetých pneumatik, a co by nám mohlo jó konkurovat odkoupíme, utlumíme a zavřeme. Jen namátkou Znojemské okurky, Becherovka a lihovarský průmysl, textil, stroje na výrobu textilu a mnohé jiné, jako boty vysoké kvality ze Zlína, sklářství, cukrovary.

A pokud se to českému "proletariátu" nelíbí, tak bacha. Stačí jeden letecký most z Ulánbátaru a můžete se pakovat. Za devět měsíců se nám počet budoucích zaměstnanců ze země olgoje chorchoje zdvojnásobí.

3.) Zvláště důležité je zlikvidovat zemědělství a potravinovou soběstačnost. Začne se žvaněním, že celá desetiletí jsme jedli jedovaté potraviny. A s námi se trávili autobusy plné Rakušáků luxujících cukrárny ve Znojmě a dalších jihomoravských městech. A kolony Němců, kteří se v Karlových Varech či Mariánkách cpali kachnou se zelím a vzdychali Mein Gott, ta kachna voní po kachně.

K čemu vlastně potřebujete zemědělství. V Maroku je brambor a jahod, že vám je levně dovezeme a draze prodáme. K čemu sady. V Chile a Jihoafrické republice je tolik hrušek, že se pod nimi lodě prohýbají. Na Novém Zélandu je jablek jak euro-mravenců. Po Evropě bloudí kamiony s tunami kuřat, prasat a skotu a vy byste se chtěli mořit nějakou samovýrobou. Mléko je navíc nezdravé a jogurt dnes dokážeme udělat i z bramborového škrobu. Pěstujte naftořepku, a budete druhý Kuvajt. A opuštěné kravíny a vepříny jsou přece nejlepší skleník pro pěstování bylinek typu Hanojská majoránka.

4.) Ta nejdůležitější etapa je pak znesvé-právnění národa. Zformuje se banda speciálních věrozvěstů, kteří nám začnou vyčítat, jak jsme nemultikulturní šovinisté, kteří utlačují své spolubližní. K nim se připojí i saudskoarabský komisař a prohlásí "u vousu Prorokova, u nás se mají ženské líp, než ta vaše vykořisťovaná etnoskupina". Neúspěch desítky let trvajících snah o integraci se vysvětlí tím, že při integrování byla pošlapána jejich práva na zachování specifických rysů jejich obohacující odlišnosti. A tak posilujeme zachování odlišnosti zvětšením průměru penězovodů a zvyšování počtu jejich aktivistických údržbářů.

Zásadou likvidace národa je ustupování rostoucím požadavkům všech exotických odlišností a označování opravdových hodnot za měšťácký přežitek staré Evropy.

Pochod anální hrdosti se povolí se vší slávou, demonstrace proti němu se zakáže jako vyvolávání třídní nenávisti proti pavím pérům v rektu.

5.) Poslední etapou, je vstup do celoevropské organizace. Protože v jednotě blbosti je síla. Když ze samostatných přiblblých jedinců dokážete vytvořit uřvaný dav, pak ze samostatných států nakonec dokážete vytvořit sebedestruktivní unii.

Současný příliv obžerných uprchlíků je jen poslední sloka unijní hymny Óda na radost. Jmenuje se rekviem za zbabělost. To snad už není ledajaká zbabělost. To je requiem na rozum, na státnost, hrdost vedoucích, břečky kecalů, právních patolízalů tyjících z té celé špíny nedoučenýchVelkomožných Všehomožných polo-velitelů.Pan kněz Pytha trefně prohlásil: "K čemu jsou nám zbraně, když nemáme muže, kteří by je na svou obranu zvedli".

***

Je těžké pochopit a rozumově vysvětlit takovou hlubokou a zrychlující se degradaci Evropy, která se žene do zkázy, a ještě jí k tomu hraje orchestr z Titaniku. Snad jediný lék na degradaci západu a všeho toho humbuku je vytvoření unie Visegradské čtyřky, kdy několik prvků bude společných a jinak bude každý stát svobodný ve svém jednání.

Možná opravdu existuje Bůh, který si říká: Dal jsem vám Evropané svobodu volby. A takhle to dopadlo. Tak víte co? Jděte mi k šípku.

Lid musí se zbavit těch neumělých tlučhubů, žvanilů, papalášů, tunelářských gaunerů, ziskových neziskovek, nebo zahyne. Ani pán Bůh ne nemůže na tu špínu dívat. Snad jedině znovuzrození víry v pána Boha, žít podle křestankého učení, včetně mluvení pravdy a nazývání věcí pravými jmény i hlavně nebát se bránit svou zem. I za cenu, že kdo přichází jako dobyvatel Evropy, skončí jako dobyvatel ohněm a mečem. Národy Evropy si už léta nechaly srát na hlavu - Tzv. mazat máslo na rozum, a je třeba se probudit a postavit se vetřelcům ohněm i mečem.

Pomáhat to ano, ale ne dělat čáry-máry a nabízet pečené holuby, ničit, rozbordelovat při tom svoji zem i mravy, - když si sami nechtějí pomoct ve své vlastní zemi. Všichni ti Evropané, kteří chtějí pomáhat chudým válčícím státům, mají přeci svobodnou možnost nakoupit pitnou vodu, sendviče i spací pytle a jet do těch zemí pomáhat. Mohou je i přesvědčovat, aby zakopali zbraně do písku a začali pěstovat brambory, zavlažovat poušť, stavět věžáky jako v Evropě a prosperovat ve své zemi. OSN to ostatně zkouší už něco málo sto let. Celé Evropsko-Unijní vedení včetně paní Merkelové mají tuto krásnou svobodnou možnost, a není třeba ničit celou Evropu, její lidi a kulturu, kvůli jejím byt šlechetným cílům.

Tak jak tu Evropu ti velkomožní, všehomožní páni pokurvili, není jiné možnosti, než aby lid vzal svoji obranu do svých rukou, a podle odkazu pana Masaryka vzal kalašnikovy a stejnou silou jakou používají invazní hordy, bránil svoji zem. Už pan Masaryk nabádal, že proti invazi je třeba se bránit, jinak naše zem a kultura zahyne.Odkazy Všechny komentáře k článku Zodpovídá: Magdalena Vlachová Vytvořeno / změněno: 15.7.2016 / 3.1.2017 Umístění: Složky dokumentů> POLITIKA > Blog - Otto Krofta Doplňky v barvě připravil Bajaja07.

Komunismus se neosvědčil, ale aspon měl nějaké ideály. Co dnes můžeme říci o stávajícím režimu. Vyznačuje se jedná a spravuje národ stejným způsobem jako komunardi ale už nemá ani tu trochu dobrých ideálů. Stát není vůbec veden, ale klopítá životem vlečený lidmi kteří ani nepředstírají, že blaho země je prvořadá. Tak jak jim to ukládá státní slib. Za sedmdesát let se ve vedení nic nezměnilo a sedí tam pořád stejný šunt, oblečený někdy do progresivních, jindy do konzervativních a někdy i do právních či mnišských hábitů. Pořád je to ten stejný přístup, kdy národ nesahá za hranice jejich rodiny. Je na lidech těch co jsou dole změnit tento stejný systém a nastolit zákony, aby šajstři nemohly je zneužívat. Jak říkával pan Masaryk: Někdy to holt nejde, než s mečem v ruce.

Slušný člověk se nemůže ani dostat do vládních pozic protože parta uzkých politiků ho tam nestrpí. I ten Babiš nakonec musel být odešen z vládních lavic. Snad vzácnou vyjímkou je pan president Zeman. Nemluvíc o zásadových lidech jako je pan Macek, pan Sládek,pan Čech, pan Čuněk a nějaký ten tucet na víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama