KLADIVO NA POLITIKY to už jinak nepůjde

10. srpna 2017 v 23:12 | James Macik |  Bajaja07

Vážený pane Petře Havlíčeku.


Jako vždy vás zdravím a opravdu děkuji za to co děláte pro naši zem. Vaši knihu KLADIVO NA POLITIKY by měl číst každy, komu není lhostejné to dění vladařů, polo-vladařů a bambulů na nejvyšších místech.

Žiji ze skrovného důchodu z ruky do huby. Přesto jsem si objednal vaši knihu, abych jednak mohl přečíst vaše brilantní vývody o jednání státních zastupitelů kteří at dělají co dělají tu naši zem ženou na buben.


Myslím, že jsme už dávno za hranou dohadování o užitečnosti většiny vladařů a dnes už by měli převzít činy a ne diskuse. Kladivo na politiky. Lépe jim vysvětlit, že národ jejich vládnutí obtěžuje a nebývale ztrpčuje jejich život. Jsou za hranicí, kdy by se dali reformovat, zlepšit, být odpovědní svému lidu.


Právě proto se ptám, kde je server Kosa Nostra, kde byl přehledně vypsán seznam většiny prohřešků nejen vlády, ale systému. Lidé, kteří mají možnost, by se měli zasadit o znovuzavedení tohoto serveru, nebo její obdoby. Našel jsem tedy obdobu, ale zdá se mi to zavádějící a neuvěřitelně dlouhá náhražka.


Neznám všechny jmenované případy, ale i z těch základních mě jímá úzkost s jakou nerozvážností naše představitelstvo - smím-li to tak nazvat, šeredí s penězi daňových poplatníků a rozhodují stejně a často ještě hůř než předešlí soudruzi. Snad i to myslí dobře, ale jsou to nekoneční učedníci a už se nikdy nevyučí umění vládnout. Takový paskvil demokracie já nechci. Tihle věční učedníci a uličníci, nemohou dohnat ani císaře pána. V porovnání a s odstupem doby: "Zlatej císař pán". - A to byl cudzinec, Rakušan.


Bylo by zajímavé vědět, kolik jeden člověk musí zaplatit za jednotlivé kiksy vedení a všech politiků.

Já bohužel nemám rychlí přístup k údajům, ale jeden by měl vědět, co ho naše debilní politici stojí. Snad jen pan Zeman a jeho okolí dělá co může. Proto také političtí plato-příjemci by byli nejradši aby jen stříhal pásky, pokládal věnce, dával vyznamenání, psal cestopisy a eventuálně: "Jak jsem státničil." Jinak všechno nechal na nich a resortům pod vedením Diensbiera, Kalouska, Hušáka, Martina a tak.


Vyděsil mě článek z Pozitivního Světa o dluhu Human Diag. To je peněz jak za kozu! Nebo i dvě. Ono při dnešní měně, co se v těch kruzích hrozně hází vidlemi s penězama, už člověk nevnímá ten hrozný dopad na poplatníka. Když se řekne 14 miliard tak už člověk mávne rukou a nic moc mu to neříká. Ještě tak milion, nebo sto. Tak by snad se mělo toto převést na číslice a kolik vlastně každý tax poplatník musí zaplatit za blbost vladařů. Nějak mi vychází, že kdyby nebyli takové kiksy a vladozlodové, tak ten poplatník by si žil docela dobře a aspoň každý tax plátce se měl tak dobře, jako pan zeman na svém gruntu.

Příkladně se dnes mluví o panu Kajínkovi. Já myslel, že se jedná aspoň tak trochu o politický případ, Ovšem, že jestli byl nespravedlivě odsouzen, tak to je do nebe volající. Jenže ani on netvrdí, že byl bílá lilie, ale byl dacan. Je mi záhadou, kde přišel týden po propuštění už k milionu. To snad by měl teprve vydělat na těch všech zadáních.

Taky mi vadí vládních zadlužení aspon dvou generací, co provedli s těmi restitucemi. Zadlužit nemluvňata na šedesát let je teda výkon, že by se styděli snad i okupanti. To jsou tři generace jaksi v tunýlku nadbytečných surovin. Kde je zásada, že svým potomkům necháme víc, než nám zanechali rodiče a měli jsme mi sami?


Dále cituji i z vašich pramenů, což by měl vědět každý daňový poplatník:

Za císaře pána byl jeden úředník bez drahých komputerů a tak, jen s abakus počítadlem na 120 lidí.

Dnes jeden úředník často se služebním autem, komputerem, faxem, mobilem atd. na pouhých 10 lidí.

Vědět laicky co nás individuálně stojí ostatní prostopášníci:

Právníci ´+/- 14 000 členů?

Vláda?

Senát?

EU představitelé?

Cikáni +/- 300 000 - Co to dohromady stojí?

Vězenství +/- 14 500 vězňů a 14 000 personálu?

Policie +/- 42 000 členů Vlažná nefunkčnost z mnoha důvodů?

Vypůjčený a nesplacený důchodový fond?

Nekonečné zlodějny státních "představitelů"?

Nekonečná neschopnost státního představenstva rozumně vést?

Nekonečné řešení neřešitelného a prkotin avšak nevěnování se potřebám lidu a státu?

ČNB prodej ZLATÝ POKLAD? Devalvace koruny a vysoce nepřiměřené platy

ČNB PŘIŠKRCENÍ koruny?

Neziskovky Státem podporované? Stát by měl snížit daně, místo takového rozdávání.


To, když se sečte tak by to vydalo na člověka, včetně nemluvňat, důchodců a nemocných, aspoň každému na jednu krávu, - nebo i dvě. Nejhorší je, že ty potvory velkomožní bez nejmenšího studu zadlužují nemožně děti a budoucnost tohoto národa.

Oproti nim byl soudruh císař opravdu veliký státník. Už jen tím, že znárodnil církevní majetky, aby soudruzi kněží ušetřil od pokušení rozprodávat statky. Jeho administrativa by byla dnes vzorová. I ty erární kočky na myši nebyl špatný nápad. Jen tam měl dát ještě pastičky na zlodějné krysy a podobné Raths. S domovským právem předběhl dobu aspoň o dvě generace. I pan Schawnca záviděl Putimského policistu, protože věděl, kde se šustla noha. Slíbil, že mu postaví pomník. Tož jsem zvědav. Moc času už nemá.

Vypadá to, že není daleko doba, když hostinský Palivec půjde do lochu, že u něj v hospodě, v sobotu, na Sobotku - sami o sobě srali mouchy, a on jim to nerozmluvil. (musíme to trochu lépe zdůvodnit - jsme přeci jen progresivní národ).

Vy máte Petře takový dar že dokážete jednoduše ukázat na složité věci. Tomu rozumí vědec i žák základní školy. Napište prosím, o co přicházíme s takovými vladařem. Byl bych rád, kdyby se ty zlodějny vyřešili, ale vypadá to, že bez Žižky to nepůjde. Děkuji vám za pozornost a přeji opravdu vše nejlepší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama