BOŽÍ DAR PRO ČESKOU REPUBLIKU

18. března 2017 v 20:32 |  Bajaja07

.... ČESKÁ REPUBLIKA BYLA VYJMUTA ZE SEZNAMU VYSPĚLÝCH ZEMÍ.
Banka JPMorgan ji zařadila do skupiny emerging markets. Výše příjmů se u nás
po tři roky drží pod hladinou vyspělých zemí. Důvodem jsou i tyto nízké mzdy.
Jde o vážnou zprávu a řeči, které se vedou v České republice, že mzdová hladina není rozhodující, nejsou pravdivé. My víme, že jsou rozhodující pro celou řadu věcí.


Zpráva Morgan pro nás bohužel není překvapující.


PRO ČESKOU REPUBLIKU JE TO BOŽÍ DAR.
Téměř do dnes jsme podporovali rozvojové země a čeští pracující museli podstupovat nízké příjmy, aby naši vladaři mohli mít v naší zaostalé zemi Evropské platy a mohli se předvádět jací oni jsou fořti a darovat chudým zemím kde co.
Dnešním dnem by vláda měla využít pravého ocenění naší ekonomie a okamžitě zažádat vyspělé země o hospodářskou a humanitární pomoc. Zařadili nás za necelé tři čtvrtě století do rozvojových zemí jako je Etiopie, Bangladéš, Somálie, Sýrie, Libye, Eritrei a ostatní rozvíjející se země, které berou tu pomoc desítky let a furt se nemohou povznést. Asi to bude také tím, že všichni tyto chudé země živí vládní zloděje a vzorem je jim soudruh Idi Amin, který si i zakoupil postel z pravého zlata.
----Naši Vladaři přitom nemusí krást jako v těchto zemích, protože už dávno oni mají platy nejvyšších průmyslových zemích, které poctivě kradou, jakmile se dostali k moci. Takže veškerá humanitární pomoc skutečně může pomáhat těm nejpotřebnějším, jako nemocným, důchodcům, pomoci kmenovým rodinám s více dětmi, obětem právní zlovůle. Konečně České země mohou čerpat ovoce své práce, kdy pracující pomáhali jako mourovatí celému světu a teď konečně svět bude pomáhat nám - JEDNÉ Z DNEŠNÍCH ROZVOJOVÝCH ZEMÍ.


----Já už to vidím, jak humanitární pomoc popluje do naší země a dostaneme vagony buble gum, vymazávací gumy a třeba i dokonce gumy na pánskou ochranu. Ovšem za ty léta, co jsme rozvojovým zemím dodávali lokomotivy, lodě, traktory, pluhy, soustruhy, zbraně a tak, tak tej gumy musí být strašně moc. Minimálně dvacet let nebudeme muset platit za žádnou gumu a také za ananas, kantalupe, mrkev a banány.
Neziskovky budou přerozdělovat tu humanitární pomoc za přísného zákazu, a pod trestem kastrace, si z ní vzít i jen dva haléře. Tím pádem se budou moct zvednout platy důchodcům a taky těm blbejm robkošům, aby neremcali a naše vláda si po třiceti letech od kroužkovala, že začíná plnit slib, který dala tak před dvaceti osmy léty, že se robkoši nemusí bát. Že bude všeho dost, a hlavně banánů a práce habaděj.


-----Všechnu naši výrobu přenecháme Ukrajincům, kteří tu budou robit jako mourovatí za pár šušnů. Třeba také lid povýší do kategorie cikánů a jako to mají oni, budou mít podporu v nezaměstnanosti, až do konce života.
Také by se mohl zavést přidružený plat od státu, kdy každý občan dostane měsíční státní podporu na dohnání vyspělých zemí. Snížit daně by asi neprošlo protože to by bylo moc jednoduché a mi přeci nejsme plebejský stát. Také to už navrhl pan M. Macek a soudruh Hitler, a to přeci nemůžeme podporovat. Pokavad to tedyŠťouračové a ambiciózní individua zase neposerou, no bude to ráj na zemi. Oni jsou schopní rozvrtat i ten ráj na zemi.
----Velmi důležité je zlepšit poměry nemocných a třeba se zase jednou dostaneme mezi vyspělé země jako jsme už dávno byli v prvé republice, kdy jsme převzali Rakousko-Uherský systém. Budeme investovat do školského systému a zase za DVACET let budeme tam kde jsme byli koncem třicátých let minulého století. Vláda tak bude slavit nevídané úspěchy.
-----Nakonec i ten kardinál Duka prohlédne a odpustí svejm ovečkám dluh, který je na šedesát let zadlužil více jak soudruhy nevolníky. Je s podivem, že po vzoru vladařů to svedl i na nenarozené děti, když ti, co to spískali, brali opulentní důchody a někteří, nebo jejich děti, dokonce i dnes byli ve vládě.
Také bude vzorem rozhodnutí Volkswagenu, kdy všem škodovákům přidali prémie čtyřicet pět tisíc. Jenom nevím, co zametač špon bude dělat s takovým nadělením. Ovšem to ukazuje, že Němečtí bossové jsou lidumilové. O podobném rozhodnutí Škodováckých papalášů by nemohla být ani řeč, neb oni jsou odkojení českým mlékem sobeckosti. Nuž poučme se sůdruhovia. Jedině snad, že to je vyčuraný systém Čechů a je to cifra průměrná, kdy každý z vedení dostane miliony a metař špon dvě stě korun.


-----Závěrem, co říci? Dívejme se s důvěrou do blízké budoucnosti, kdy i chudé země jako je třeba Čečnia, Ukrajina, Německo, Anglie, Francie, Kosovo, Korea, Vietnam nám budou pomáhat.


DNES JSME VYHRÁLI ZÁVODY O VYSPĚLÉ ZEMĚ A PROSPERITA NÁS NEMINE.
----------Ovšem jedině když to naší ryze čeští vladaři neposerou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jklucetnictvi jklucetnictvi | Web | 9. dubna 2017 v 17:14 | Reagovat

www.jklucetnictvi.cz

2 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 14. května 2017 v 7:31 | Reagovat

NEKRÁST, NELHAT, ASKETISMUS, NENÁSILÍ, SKROMNOST, POKORA, MOUDROST, PRACOVITOST, ČISTOTA, OTEVŘENOST

Koho chléb jíme, tomu i otrocky sloužíme

Vše co lze prodat, to se zde prodává, žijeme v tržní konzumní kultuře, ve které prodáváme tělo a duši tomu kdo má zde peníze, jsme otroci dluhů a smluv. Lež je sladká a pravda je hořká, lidová moudrost je zrcadlem, do kterého se ubožáci neradi dívají, protože v tomto zrcadle spatří to, že jsou otroci toužení po; výhodách, jistotách, moci, popularitě, bohatství, autoritě, kariéře, lásce, atd. z toužení se stalo pekelné soužení a následkem je konzumace slivovice a cigaret. Nesmíš spáchat sebevraždu, protože jsi majetkem toho kdo si tě koupil, pokud spácháš sebevraždu tak ten kdo tě vlastní přijde o svoje vlastnictví, díky kterému se má on velmi dobře.

Otroctví nezaniklo, jenom se přizpůsobilo nové digitální době, tak jako se zde chřipka neustále přizpůsobuje, a tak na chřipku umírá neustále mnoho lidí. Z utrácení za luxus poznáváme pravé otrokáře, pravý otrokář má zde sekretářku a služebního řidiče o tom to je, máte v demokratických volbách možnost si zvolit nové otrokáře, pokud by volby mohli eliminovat konzumní otroctví, tak by otrokáři volby logicky zakázali! Proč si mě žádná celebrita nechce přidat na Facebooku do přátel, a nabízejí se mě k přátelství jenom samí ubožáci s nulovou hodnotou, o tom to je, že ten kdo se dobře před ubožáky utajil v daňovém ráji, ten si zde i dobře žije.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama