PRO OPOZIČNÍ LISTY

10. ledna 2017 v 6:02 | Jame Macik

Čtu vaše články už dlouhou dobu, a musím uznat, že všechna čest, máte namířeno správným směrem. Ono se ale u nás mnoho kecá, jedná, omílá to samé, a pořád jaksi skutek utek.
Snad jedině pan Kotrba má ucelenou představu, jak se zbavit vládních upírů, kteří nikdy nic dobrého národu nepřinesli a zcela jistě nikdy nepřinesou. Zde bych vyjmenoval všechny Sluníčkáře, včetně pana Dienstbiera, Sobotky, Bendy, Halíka, Kocába, Kalouska a podobná svinstva, která se rochní z peněz intelektuálního a pracujícího lidu. Patří mezi "rochníčkáře" a bez žádného rozdílu naprostá většina právních šlendriánů a tzv. "neziskovek", které jsou nadměrně ziskuchtivé, a chtěli by přerozdělovat celý rozpočet, včetně státního pokladu. Zlodějní bankéři ovšem nejsou také pozadu a kradou jak lišky bystroušky. A tomu sígrovi Singrovi by národ měl uštípnout pindoura, a sebrat mu vše, so si na lidech nakrad.

Zeptejte se paní Šichtářové! Reportéři, novináři zhusta všechno politicky hustí, neb jim za to padají do klína prašulky, a tak každý musí mít na všechno svůj názor - i když o subjektu zhola nic neví. Proto, co reportér to názor - většinou opačný od toho druhého, aby se hýbaly škatule a prašulky.
Vy, v Parlamentních listech jste většinou objektivní a vzácná výjimka. Ovšem jako většina, diskutujete a nekonečně nejednáte, a žvatláte, i když setsakramentsky dobře víte, že už jsme se dožvanili do blbákova, a dnes je už jen čas se chopit kopí a konečně jednat. Sjednotit všechny, kteří mají stejný všeobecný názor jako vy, vypracovat tzv. akční plán a zjednat nápravu všeho toho, co ti naši vládní polo-velitelé jaksi nikdy nemůžou docílit. Aspoň na těch základních národních věcech. Když už se nemůžeme dohodnout na detailech.
Ne nejsem fašista, ani přítel soudruha Hitlera, ale Jeden se musí ptát, jestli nakonec aspoň v některých věcech neměl pravdu. Třeba s prohlášením: Že Češi jsou pracanti, ale vládnout si nemůžou, protože "moc" z nich udělá svině a poserou kde co. S odstupem doby posuďte sami. To naše vedení se nejeví zrovna duchaplně, předvídavě a rozumné. Co kopanců naši vladaři nasekali - a nešetřil bych ani první republiku. Jen se dnes podívejte na "Schwarzenberga" a celý ten spolek spících panen.

Také je to osmdesát let, co vzniklo OSN a výsledky dávají opět za pravdu tomu pánovi. OSN je moloch, který tyje z peněz mnoha národů a užitek je tak hubený, že by se i Idi Amin styděl. Neřkuli Německo, Británie, USA a mnoho vyspělých států. Všichni rozumní vědí, že ta instituce je jen obrovská vyžírka a nikdo s tím nemůže pohnout. Suma sumárum je to světová ostuda. I tu čistou vodu pro Afriku ani po osmdesáti letech nemohou docílit a ještě dnes neziskovky škemrají o peníze z hlupáků. Většinou to jde stejně na Mercedesy a opulentní život přerozdělovačů.

V přehledném článku, který Parlamentní listy vytiskly 14. 9. 2016 a kde se píše o zradě - snad všeho co je v nezávislé zemi podstatné, tak Parlamentní Listy velice dobře také vyjmenoval postoje i politiků, kteří mají přehled. Máme schopné lidi. Zde bych vyzdvihnul největšího českého velikána dnešní doby, pana Tomia Okamuru. Ovšem on může psát holou pravdu, protože není závislí na milodarech a okolnostech našich darmojedů. Někdo mu i vyčítá, že prý není Čech, ale jenom půl. Nevím, - jeho slova sedí, má přehled, jaký by mu mohl závidět lecjaký profesor a je ve společnosti polo-Čechů jako byl náš Jenda Masarykojc, Václav IV a spousta jiných kovaných národovců, které právě vy moc dobře znáte.
V článku jmenujete hodně odpůrců toho svinstva, co kape z vládních míst. Je třeba rozumné sjednotit. Vyjmenovaní se shodují, že to tak dál nejde a mělo by se jednat. Jenže oni si myslí, že jiní, anebo soudruh Jeník Pecivál sleze s pece, nechá buchty panímámě a přijede na grošovaném koni, i chopí se vedení. Leč to je jenom v pohádkách. Ani je nenapadne, že by to měli být oni, kdo vezmou ten risk, chopí se otěží a povedou národ z toho močálu k zářným zítřkům.


To ovšem platí i na odpor jako jsou Parlamentní Listy, Protiproud, Pozitivní Svět a mnoho dalších. Měli byste do té - (ne naší) vlády, jaksi říznout a zbavit národ těch ukecaných bonvivánů.
Čekat, že až se stanou presidentem, jaksi taky nepracuje. Třeba pan Zeman, který by ještě mnoho věcí rád změnil a velice dobře si vede, nemůže ani zdaleka provést co by chtěl. Už ten jeho premiér, kterého by láskyplně nakopal do zadnice, a nemůže se ho zbavit, stejně jako ty kavárenské pravdoláskaře.
Pouze a pouze jestli by se většina sjednotila na určitých úkolech a pravidlech, by měli šanci. Za spolupráce právě pana Kotrby, Zemana a všech, jak jsou v článku vyjmenovaní, by mohli dosáhnout změny. Je pravda, že lidé se mají trochu lepší, ale s trochou rozumu našeho vedení by se mohli mít i šestkrát lépe.
Je třeba vzít rozum do hrsti, sjednotit všechny ty protiproudové směry, obrátit prameny v jednotné řečiště tím správným a národním směrem a zbavit se nejen zahraničních pijavic, ale především našich. Mnoho osobností je za jedno (i v této cedníkové vládě): "že tak nejednotnou, hloupou, vydřiduškou, samolibou, nefunkční, vykutálenou vládu by jeden pohledal."

A FURT SE KECÁ.
Jen jak je to dlouho, co se mluví o problémech emigrace. Přitom tak jednoduchá věc, kterou navrhuje ekonomka ŠICHTÁŘOVÁ, aby každý emigrant nedostal ani vindru, ale jakési "čůro", které by platilo jen v tom kterém státě, na stravu a byt - a pouze až prokáže, že se dokáže integrovat, tak ho včlenit do společnosti. Už to samo by zmenšilo nekontrolovatelný proud zlatokopů, kteří mimo chytání pečených holubů v Evropě nemají co dělat. Také ty pravdoláskařské ideje jsou za dané situace na hovno. Musí být snaha i na jejich emigrantské straně. V integrační politice má být dobrá snaha na obou stranách a ne jednostranná jako to je dosud, kde příliv rádoby Evropanů je neomaleně vydřidušský. A jestli by měli lítat pečený husy do huby, tak by to mělo být našim důchodcům a pracujícím.
Už jen za tu jedinou radu by měla paní ekonomka dostat Evropský řád práce, či bílého lva. Ona má takových rad daleko více - a učit děti bankovní hatmatilce, je jedna z nich. Ta paní má nakročeno na naší presidentovou.

Zde bych zmínil pana ex-poslance Sládka, o kterém většina politiků smýšlela jako o vykutáleném bláznu, protiproudového tajtrlíka. Nikoliv však národ, který jen jako osel poslouchal soudruhy politiky. S odstupem doby se ukazuje, o co všechno bychom přišly, pod jeho vedením. Problémy, které se dnes řeší za miliardy peněz poplatníků, nemuseli ani vzniknout. Jeho knihy stojí za přečtení - snad ještě více, než když byly napsány. Bohužel jeho rozbory jsou ještě živější než před deseti lety. A klidně bych mu daroval Orlík, či větší usedlost - jako Čapí Hnízdo, či dvě, neb by to byl pakatel proti dnešním výdajům - a vlastně národní přínos.

Zrovna tak pan Macek, o kterém se tvrdí, že "trochen" vytuneloval národ - s jeho measly patnácti, dvaceti miliony. Nakonec to byl jeden z nejpoctivějších politiků tehdejší doby a ještě dnes by měl přínos pro národ. Houževnatost, odvahu, rozum mnohokráte prokázal. Jeho časté volání po novodobé defenestraci amatérsko-neumělých vladařů je inspirující. Ne, nekonečné žvanění, ale činy jsou rozhodující.

Pan Keller byl vždy dobrý debatér, ale dnes v Bruselu stojí proti samolibému molochovy a zmůže toliko, že nic nezmůže, což i veřejně přiznává. Sjednocovat protiproudy v jeden mohutný by asi udělal lépe. Ovšem Parlamentní Listy by měli jít příkladem.

Celý národ je za jedno, že to tak dál nejde a budou následovat toho, který vezme to nevděčné břímě a povede ho. Ubohé procento pravdoláskařů, zlodějů, vykutálených darmojedů a přihrblých vladařů, to nemůže změnit. A přesto ti žvanilové jsou u vesla a národ je nemůže setřást s chrbátu.

Pouze rozumné, odpovědné, rozhodné vedení může uspět. Obyčejní, slušní lidé

CHOPTE SE TOHO!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama