KASACÍ VŠEM DŮCHODCŮM

18. ledna 2017 v 21:16 | Jamesmacik

Dostal jsem tuto zprávu, která konečně dává smysl. Dovolím si jí tedy přepsat a vložit na svůj blog. Je to podle mě pouze minimalistická výzva. Zaplat však pán Bůh za ni. Důchodci by měli konečně zvednout hlavy a nejen pro sebe, ale pro národ, pro své děti a vnoučata začít změny, které přinesou národu lepší budoucnost.

SPĚCHÁ - VŠEM DŮCHODCŮM - I TĚM BUDOUCÍM
VŠEM ROZUMNÝM LIDEM
Teď jsou nás 3 miliony důchodců, které by mohly rozhodnout volby. Proč to nezkusit? Změňme tento paskvil státu pro lepší budoucnost svých dětí a vnoučat. Ideál, který pouze převezme co je dobré v jiných zřízeních, a tvrdě postihne ziskuchtivé hrabivce a polo/velitele, kteří chtěně/nechtěně ženou náš kdysi přední stát na buben, do "rozvojových" zemí.

Konečně někdo iniciuje to, co cítím, že bychom my, jako důchodci, měli začít organizovat navýšení dosavadních starobních důchodů.
Spoléhání na ty politické strany, které jsou "u vesla" 20 a více let a řídily ekonomiku státu a související sociální politiku systémem od 10 k 5, spěje k hrobu naší státnosti a prosperity (viz. hlasování v parlamentu k navýšení důchodů), kdy poslanci z TOP 09 jako Laudát, Gazdík a další, byli jednoznačně proti jejich navýšení !!!
Přitom navýšení svých platů o 8 tisíc Kč schválili jednomyslně bez mrknutí oka!!!
Proto také apeluji na Vás, vrstevníky, podpořte tuto iniciativu třeba přeposíláním všem Vaším známým. Ale nejen důchodcům, protože sice naši mladí naše problémy nechápou, nebo snad ani nechtějí pochopit… Viz. Mádl a Issová: "Přemluv bábu.....před volbami". Avšak měli by mít tyto informace, aby o nich alespoň přemýšleli, protože časem pochopí.

V každých příštích volbách volme jen stranu, která slíbí, že:
- V řešení imigračního procesu bude odpovědně a nekompromisně postupovat (ne "kam vítr, tam plášť" a bude brát
vážně názory občanů),
- Okamžitě "zrekonstruuje" Českou televizi, buďto zrušením našich
poplatků a výměnou 80% pracovníků, pokud je to neprůchodné,pak zrušit ČT zcela!!!
Na našem území působí mnohé televizní společnosti, které i bez dotací (sedm miliard Kč ročně) umí pracovat nezávisle.
- Okamžitě začne řešit a urychleně dořeší otázku Cikánů v naší zemi!!!
To není nic nemožného, jen se musí legislativně i právním chováním obecních i městských úřadů zabezpečit, aby stát tyto nepřizpůsobivé spoluobčany a jejich životní podmínky konečně začal posuzovat zcela rovnocenně, jako u ostatních (bílých) občanů - daňových poplatníků,
- Okamžitě zruší Cikánům dosud přiznané sociální dávky a přehodnotí jejich zdravotní stav, který byl pod jejich nátlakovým jednáním důvodem pro přiznání statutu invalidních důchodců a tím i příslušných sociálních dávek. Opravdu je zarážející, že léty kritizovaný stav pojetí v přiznávání širokého spektra sociálních dávek úřady Cikánům dosud trvá a doposud žádná vláda od roku 1989 tento problém neřešila!!!
- Okamžitě zruší bez náhrady všechny, na státě se jen přiživující, neziskové organizace" v naší zemi.
- Okamžitě sloučí zdravotní pojišťovny (před r. 1989 nás bylo o třetinu více a na vše postačila pouze jedna!!! Dnes je jich sedm a v nich se flákají stovky lidí.
- Okamžitě zabezpečí provoz max. 10 vysokých škol. Je nás 10 mil., což je ve světě větší město, a "živí" se zde 98 VŠ a v "nich se potí tisíce tzv. pedagogů". Přitom se kvalita našeho vysokého školství řadí na 23. místo ve světě!
- Okamžitě vyhlásí referendum k případnému vystoupení z EU a NATO.
Vzhledem k měnící se situaci v mezinárodní politice je to velmi akutní. Výsledkem referenda se musí pak vláda
neprodleně řídit!
- Okamžitě zabezpečí změnu názvu našeho hlavního letiště na původní název, event. na "Letiště Praha".
(Havlova rodina za války sympatizovala s nacisty !!!)
- Zajistí, že do funkce ministra obrany, ustanoví vysokoškolsky vzdělaného odborníka s vojenským vzděláním
(kvalifikací nesmí být "modrá knížka").
- Zajistí, aby ve všech důležitých státních funkcích pracovali nejen odborníci, ale také "dospělí" lidé
s potřebnými životními zkušenostmi.
Není přeci možné, aby veřejně pouštěli svá moudra do světa polovzdělaní vysokoškoláci, nebo zcela vzdělaní, ale v post-pubertálním věku, kteří nikdy nikde reálně nepracovali a nemají žádné životní zkušenosti. No a takovými
se to zde jenom hemží, proto jsme tam, kde jsme. Někteří z nich už sedí ve vysokých státních funkcích i přes
20 let a doufají, že tam vydrží až do penze, což je naprosto nemyslitelné!!!
- Zruší Exekutorské "hody" a zavede tarify podle Švýcarského modelu - s ohledem na naše poměry.
- Okamžitě vrátit do námi našetřeného důchodového fondu, údajně na jeden rok, vypůjčených 340 miliard Kč, to
jsou naše našetřené peníze za celoživotní práci, vypůjčených tehdejším ministrem financí V. Klausem na
dobu jednoho roku.
. . .Dodnes nebyla vrácena ani koruna! ! !
Dalších 30 milionů si" půjčil" Topolánek ve funkčním období!! Proto bereme za celoživotní práci ne důchody, ale almužny.

Za současného výběru eventuálního presidenta (mimo nepřehlednou škálu méně viditelných), připadají tito patrní lidé: pan Zeman. Dále pan Okamura, M. Macek, P. Havlíček, Sládek, Hájek, Vandas, Keller, Gaudin, Mach, Veleba, Čunek, paní Šichtařová.
.Někteří jsou poznamenaní překrucováním jejich úmyslů. Však naprosto všichni mají vůdcovské znaky a nebáli se nastavit hrud štvavým vitriol pomluvám, anebo i dát pár facek lupičům. Rozhodnost, tvrdost, neústupnost současným vládním a E.Uniovým čachrářům, stejně jako snaha pozvednout morálně a hmotně náš národ, je rozhodující.

A co čeká naše děti?

- Potrestat viníka a jeho kumpány, s následující konfiskací velmi pochybným způsobem nabytého majetku.
- Okamžitě zrušit financování politických stran ze státního rozpočtu. Pokud se chtějí angažovat lidé stejného smýšlení, ať si financují svou činnost z vlastních zdrojů (viz dluhy ČSSD).
- Uzákonit politickou i občanskou zodpovědnost poslanců a senátorů a zrušit jejich imunitu, ne se neustále skrývat za právní ochranu!!!
- Změnit výpočet a odhlasování výrazného snížení, výše platů všem poslancům obou komor, ústavním činitelům, ti si sami platy nikdy nesníží, v tom je jejich jednota. Mají mnohé výhody, nedostupné lidu a měli by nejprve být pokorní služebníci národa. Nikoliv vydřiduši.
- Totéž u všech kategorií soudců a advokátů na všech stupních a snížení na průměrný plat hodinové sazby palmáre na 1/10 částky, to je za advokátní služby, na 250,- Kč/ hod.!!! Navrácení všech právních a vládních osob na přiměřenou úroveň. To je aby se stali skutečnými a spíše pokornými služebníky lidu. Nadutost a nebetyčná pýcha se nemůže v křesťanském státě tolerovat.
- Vyšetří důvody předání majetkům církvím, když tyto majetky i za mocnářství byli lidu, ie. Státní. Zde se jeví zákulisní čachry s majetkem lidu a naprostá mlčenlivost právní společnosti je přinejmenším neomluvitelná.
- Vyšetří pozadí tzv. služebního zákona, který má tolik právních chyb a děr, že je neuvěřitelné, že tak chabí prošel intelektuální diskusí. Za takovou neodbornou práci, by tito "odborníci" měli vrátit horentní honoráře, a financovat nákladnou opravu.
... .Pošlete dál, komu jen můžete!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Načuřená Strana Nestraníků Načuřená Strana Nestraníků | E-mail | 19. ledna 2017 v 14:54 | Reagovat

Jo,jo. Ani ne sto let, a plácáme se od zdi ke zdi. To snad Masaryk nechtěl, aby nám vládnul celou dobu takový šunt, jak se to nezvratně ukazuje. Měli by všichni být "vyskočeni" z vládních křesel.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama